Nowy selekcjoner reprezentacji Polski: Wielki faworyt odpada z “wyścigu”

nowy selekcjoner

Trwają poszukiwania nowego trenera reprezentacji Polski. Jak to zwykle bywa, w mediach pojawia się wiele nazwisk i toczy się ogromna dyskusja, czy powinien to być selekcjoner z Polski czy opcja zagraniczna. Jak donoszą dobrze poinformowani dziennikarze, Piotr Koźmiński i Sebastian Staszewski, z wyścigu o fotel selekcjonera reprezentaci Polski odpadł właśnie jeden z głównych kandydatów.

Andrij Szewczenko nie będzie nowym selekcjonerem reprezentacji Polski

Dziennikarze portalu Interia poinformowali, że Andrij Szewczenko wypadł z walki o fotel trenera Polaków. Kim więc będzie nowy selekcjoner reprezentacji Polski? W ostatnich dniach, zwłaszcza w mediach, forowana jest kandydatura Jana Urbana. Choć jego sukcesy można zliczyć na palcach jednej ręki, to mówi się, że ma dobry kontakt i autorytet wśród piłkarzy.

Andrij Szewczenko był wymieniany jako jeden z głównych kandydatów na nowego selekcjonera reprezentacji Polski, zanim jeszcze pracę na tym stanowisku podjął Czesław Michniewicz. Mówiło się wówczas, że problemem był obowiązujący kontrakt Ukraińca z Genoą. Teraz temat Szewczenki wrócił, gdyż ten rozwiązał umowę z włoskim klubem. Jak jednak informują wskazani Koźmiński i Staszewski, temat upadł. Nie poinformowano jednak o takich powodach. Cezary Kulesza też nabrał wody w usta i nakazuje spokój. Kiedy poznamy nowego selekcjonera reprezentacji Polski? Do końca stycznia.