Nowy selekcjoner reprezentacji: to już koniec wątpliwości?!

kandydaci na selekcjonera reprezentacji Polski

Wygląda na to, że mamy prawdziwy przełom w kontekście wyboru nowego selekcjonera reprezentacji Polski. I nie zostanie nim ani Paulo Bento, ani Vladimir Petković!

To on będzie nowym selekcjonerem reprezentacji Polski?!

24 stycznia o godz. 13:00 odbędzie się konferencja prasowa, podczas której zaprezentowany zostanie nowy selekcjoner reprezentacji Polski. Wygląda na to, że finalnie biało-czerwonych nie poprowadzi ani Paulo Bento, ani Vladimir Petković. W ostatnich dniach byli oni uznawani za głównych faworytów do objęcia wakatu po tym, jak Czesław Michniewicz został zwolniony z posady selekcjonera.

Najnowsze doniesienia wskazują na to, że nowym trenerem będzie Fernando Santos! Serwis sport.pl podał, że Portugalczyk w poniedziałkowe (23 stycznia) popołudnie wylądował na warszawskim lotnisku.

Czy to kończy temat i należy uznać, że Santos na pewno poprowadzi reprezentację Polski? Cezary Kulesza wielokrotnie zaskakiwał, jednak nie wydaje się, by tym razem miał nastąpić jeszcze jakiś zwrot akcji. Santos niemal na pewno nie przyjechał do Polski na wycieczkę.

Informacje sport.pl wskazują na to, że Santos zameldował się na Okęciu, po czym od razu ruszył na spotkanie z szefem PZPN.

Fernando Santos ostatnio prowadził reprezentację Portugalii. Z tego stanowiska został zwolniony po tym, jak Portugalczycy zostali wyeliminowani z mistrzostw świata w Katarze przez Maroko. Współpraca z reprezentacją Polski zapewne byłaby dla niego kolejnym dużym wyzwaniem.