O której mecz Polska – Belgia? Gdzie grają? Na jakim stadionie? Na którym kanale oglądać?

Wszyscy już nie możemy doczekać się dzisiejszego meczu Polska – Belgia. Gdzie grają? O której początek? To najważniejsze pytania, które rodzą się w głowach kibiców. Sprawdźmy zatem.

Polska Belgia

O której Polska – Belgia? Gdzie grają, na którym stadionie mecz?

Polacy podbudowani remisem 2:2 z Holandią, tym razem spróbują zrewanżować się Belgom za porażkę 1:6. Najbliższy mecz Polska – Belgia zostanie rozegrany 14 czerwca 2022 roku, o godzinie 20:45. Mecz Polska – Belgia gdzie? W naszej świątyni, a więc na PGE Narodowym w Warszawie. Niedawno Polski Związek Piłki Nożnej poinformował także, że również mecz z Holandią odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Skoro wiadomo, gdzie mecz Polska – Belgia, o której, to warto też się przyjrzeć, kto będzie sedzią głównym tego spotkania. Mecz Polska – Belgia poprowadzi 37-letni Irfan Peljto z Bośni i Hercegowiny. Sędzia ten wraca na reprezentacyjną arenę po około 3 miesiącach przerwy, kiedy to gwizdał towarzyskie starcie Bośniaków z Gruzinami.

Gdzie oglądać Polska – Belgia? Na jakim kanale? Mecz pokaże Polsat Sport Premium 1, TVP 1 oraz TVP Sport. Odpowiednio przed meczem rozpoczną się studia telewizyjne, gdzie eksperci spróbują omówić, czego możemy spodziewać się na PGE Narodowym w Warszawie.

Zobacz także, skład reprezentacji Polski na mecz Polska – Belgia.