Obsada sędziowska szczebla centralnego (16-19 kwietnia)

Obsada sędziowska szczebla centralnego (16-19 kwietnia)

W weekend walkę o utrzymanie rozpoczną piłkarze Górnika Łęczna. Podopieczni Jurija Szatałowa zagrają w Białymstoku z Jagiellonią. Ponadto o ważne cele rywalizować będą także m.in. piłkarze Wisły Puławy i TOP-u 54 Biała Podlaska.

Górnik Łęczna w sobotnie popołudnie zmierzy się z Jagiellonią Białystok. Arbitrem spotkania będzie Jarosław Przybył z Kluczborka. Czy 40-latek jest gwarancją podziału punktów? Bardzo możliwe, ponieważ zielono-czarni zremisowali w tym sezonie wszystkie cztery, prowadzone przez niego mecze.

Dwa szczeble niżej Wisła Puławy zagra z Legionovią. Piłkarze Bohdana Bławackiego walczą o awans do I ligi i po pełną pulę muszą sięgać co tydzień. Nad przestrzeganiem przepisów w tym pojedynku czuwał będzie Konrad Kiełczewski z Białegostoku.

Centralnej Lidze JuniorówStal Rzeszów podejmie Motor Lublin. Dwa dni później, TOP54 Biała Podlaska zmierzy się z SMS-em Łódź. W tych meczach posędziują odpowiednio: Łukasz Groń z Zabrza oraz Michał Borkowski, reprezentujący kolegium sędziów w Radomiu.

I lidzeMateusz Złotnicki (sędzia główny,) Andrzej Zbytniewski (asystent) i Piotr Kozłowski (techniczny) z Lublina poprowadzą spotkanie GKS-u KatowiceOlimpią Grudziądz. W najwyższej klasie rozgrywkowej, Piotr Sadczuk będzie sędzią liniowym w starciu Wisły Kraków Górnikiem Zabrze.