Polska – Turcja gdzie oglądać, kiedy, o której godzinie? Transmisja kwalifikacji do EuroBasketu

Polska - Turcja gdzie ogląda

Przed polskimi koszykarkami kolejny pojedynek w ramach eliminacji do EuroBasketu. To niewątpliwie będzie spore wyzwanie. Gdzie oglądać Polska – Turcja i kiedy odbędzie się to spotkanie?

Oglądaj tutaj

Gdzie oglądać Polska – Turcja? Transmisja i stream online

Konfrontacja Polski z Turcją będzie meczem w ramach piątej kolejki kwalifikacji EuroBasketu. Gdzie dostępna będzie Polska – Turcja transmisja “na żywo”? Spieszymy z odpowiedzią na to pytanie!

Bezpośredni przekaz live znajdziesz na TVP Sport. Mecz będzie można śledzić nie tylko w telewizji, ale również za pośrednictwem strony internetowej sport.tvp.pl czy aplikacji TVP Sport.

Pojedynek polsko-turecki obejrzysz ponadto u bukmachera Betclic. Chcesz śledzić losy pojedynku z udziałem biało-czerwonych? Kliknij poniżej.

Oglądaj tutaj

Kiedy Polska – Turcja? Godzina meczu

Warto zapamiętać dokładny termin meczu Polska – Turcja kiedy. Spotkanie zostało przewidziane na 9 lutego 2023 roku. Początek rywalizacji nastąpi natomiast o godzinie 18:00.

Wiadomo już Polska – Turcja o której i kiedy. Warto zatem zarezerwować sobie trochę czasu, by sprzed telewizora wspierać biało-czerwone.

Na pewno to nie będzie łatwy mecz dla naszej kadry kobiet. Bilans spotkań z Turczynkami zdecydowanie nie jest korzystny dla biało-czerwonych. Warto wspomnieć, że przegrały one aż pięć ostatnich pojedynków z reprezentacją Turcji! Czy tym razem zdołają się przełamać? Na pewno byłaby to niespodzianka, na którą bardzo mocno liczymy. Niewątpliwie szanse na zwycięstwo jak najbardziej są.