Prezentacja Cristiano Ronaldo pobiła rekord! Ile osób oglądało?

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo ma za sobą oficjalną prezentację w barwach nowego zespołu – Al Nassr. To wydarzenie odbiło się szerokim echem na całym świecie. Teraz pojawiły się informacje, które są wręcz szokujące.

Cristiano Ronaldo robi furorę w Al Nassr

Przenosiny popularnego Portugalczyka do Arabii Saudyjskiej wywołały gigantyczne zainteresowanie kibiców z całego świata. O tym transferze mówi się bardzo dużo. Nie brakuje takich, którzy z niecierpliwością wyczekują jego debiutu w Al Nassr.

37-latka do Azji przyciągnęły wielkie pieniądze. Z doniesień medialnych wynika, że w Al Nassr ma dostawać aż 200 milionów euro za sezon! We wtorek (3 stycznia) gwiazdor został oficjalnie zaprezentowany w barwach nowego zespołu.

“To, co generuje Cristiano Ronaldo, jest bardzo dobrze znane wszystkim, ale jego liczby nie przestają zadziwiać” – zauważa “Mundo Deportivo”.

Hiszpanie podali, że prezentacja Ronaldo w barwach Al Nassr była oglądana przez kibiców z całego świata. Najbardziej zaskakujące w tym przypadku jest to, że – jak twierdzi “Mundo Deportivo” – transmisja z tego wydarzenia miała więcej wyświetleń niż… finał mistrzostw świata 2022 w Katarze, w ramach którego Argentyna mierzyła się z Francją.

Informacje przekazane przez dziennikarza Pedro Sepulvedę wskazują na to, że prezentację Cristiano Ronaldo śledziły aż 3 miliardy osób na 40 kanałach.  To niewątpliwie zawrotny wynik. Wyraźnie pokazuje on, że transferem Portugalczyka żyje wielu fanów piłki nożnej.