Puchar Dyerktora MOSiR-u dla Suplesu Kraśnik

Puchar Dyerktora MOSiR-u dla Suplesu Kraśnik

We Włodawie rozegrano Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików i Juniorów o Puchar Dyrektora MOSiR. W zawodach wzięło udział 125 zapaśników z siedmiu klubów.

Do rywalizacji stanęły następujące kluby: MLUKS Zapasy Włodawa, LMKS Krasnystaw, Lider Zamość, Suples Kraśnik, Iskra Spiczyn, Górnik Łęczna i Sokół Lublin. Zawody zostały rozegrane na dwóch matach. – Ogólnie jesteśmy zadowoleni z oprawy zawodów. Ilość występujących zawodników też jest zadowalająca. Organizacyjnie wyszło całkiem dobrze. Z naszej strony zapewniliśmy wszystkim uczestnikom poczęstunek oraz napoje – podsumowują przedstawiciele gospodarza imprezy, klubu MLUKS Zapasy Włodawa.

Medale i dyplomy w kategorii wagowej +76 kg zostały opłacone ze środków własnych stowarzyszenia „MLUKS Zapasy Włodawa”. Resztę nagród przygotowano przy pomocy finansowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie.

Wyniki w grupie wiekowej młodzika w poszczególnych kategoriach wagowych:

Kat. Wag. 29 kg

1. Szwedo Maksymilian – Kraśnik
2. Kurzyna Wojciech – Kraśnik
3. Krzysiak Mikołaj – Włodawa
3. Zając Marcel – Kraśnik

 

Kat. Wag. 32 kg

1. Bojarczuk Wojciech – Krasnystaw
2. Chamera Krystian – Kraśnik
3. Adamczuk Dominik – Krasnystaw
3. Bielecki Krystian – Włodawa

 

Kat. Wag. 35 kg

1. Franczak Wiktor – Włodawa
2. Dados Szymon – Włodawa
3. Rysak Ernest – Krasnystaw
3. Lewandowski Adam – Krasnystaw

 

Kat. Wag. 38 kg

1. Gorczyca Adrian – Kraśnik
2. Zawadzki Adam – Lubin
3. Kaproń Hubert – Łęczna
3. Zawiślak Dominik – Krasnystaw

 

Kat. Wag. 42kg

1. Bawolski Paweł – Spiczyn
2. Gąsior Olgierd – Spiczyn
3. Pochorecki Dawid – Kraśnik
3. Kura Damian – Krasnystaw

 

Kat. Wag. 47kg

1. Pąk Bartłomiej – Kraśnik
2. Głaz Jakub – Łęczna
3. Kowalski Mateusz – Krasnystaw
3. Kasprzak Hubert – Krasnystaw

 

Kat. Wag. 53kg

1. Bałoszek Piotr – Kraśnik
2. Kaproń Karol – Łęczna
3. Skibiński Szymon – Włodawa
3. Błaszcak Szymon – Łęczna

 

Kat. Wag. 59kg

1. Chmielewski Jakub – Spiczyn
2. Wronikowski Kacper – Łęczna
3. Stolarski Jakub – Lublin
3. Chorąży Jakub – Włodawa

 

Kat. Wag. 66kg

1. Smyk Maciej – Krasnystaw
2. Puacz Paweł – Lublin
3. Ciupak Maciej – Łęczna
3. Stupnicki Mikołaj – Włodawa

 

Kat. Wag. 73kg

1. Stęgierski Jakub – Kraśnik
2. Nóżka Wojciech – Lublin
3. Jaworski Bartłomiej – Włodawa
3. Olesiejko Dariusz – Włodawa

 

Kat. Wag. 73+kg

1. Kędzierski Jakub – Łęczna
2. Stefaniuk Jakub – Spiczyn

 

Wyniki w grupie wiekowej juniora w poszczególnych kategoriach wagowych :

Kat. Wag. 42 kg

1. Podsiadło Dawid – Krasnystaw
2. Szajewski Jakub – Kraśnik
3. Łojewski Emil – Włodawa
3. Pawlik Mateusz – Włodawa

 

Kat. Wag. 46 kg

1. Potap Dawid – Krasnystaw
2. Kawęcki Marcin – Krasnystaw
3. Staniak Bartłomiej – Włodawa
3. Żebrowski Maciej – Krasnystaw

 

Kat. Wag. 50 kg

1. Karwacki Jakub – Spiczyn
2. Kopeć Ernest – Krasnystaw
3. Hołowiński Adrian – Zamość
3. Sadowski Paweł – Włodawa

 

Kat. Wag. 54 kg

1. Wójcik Konrad – Spiczyn
2. Kisiel Damian – Krasnystaw
3. Wójtowicz Jakub -Spiczyn
3. Kibijew Adam – Lublin

 

Kat. Wag. 58kg

1. Rusiński Konrad – Włodawa
2. Czegus Karol – Kraśnik
3. Policha Jakub – Krasnystaw
3. Antoniak Mateusz – Krasnystaw

 

Kat. Wag. 63kg

1. Kruszczyński Mateusz – Spiczyn
2. Sykuła Kamil – Krasnystaw
3. Gąsior Antoni – Spiczyn
3. Żebrowski Sylwester – Krasnystaw

 

Kat. Wag. 69kg

1. Gaj Adam – Włodawa
2. Błaszkiewicz Dawid – Włodawa
3. Pełka Gabriel – Spiczyn
3. Chwiej Wiktor- Kraśnik

 

Kat. Wag. 76kg

1. Pachuta Patryk – Spiczyn
2. Głąb Kamil – Kraśnik
3. Pałka Ernest – Łęczna
4. Adamiec Dawid – Łęczna

 

Kat. Wag. 85kg

1. Szymul Jakub – Kraśnik
2. Litwiniuk Rafał – Włodawa
3. Zając Kamil – Włodawa
4. Tkaczyk Rafał – Łęczna

 

Kat. Wag. 100kg

1. Wawrzycki Arkadiusz – Krasnystaw
2. Kawęcki Karol – Krasnystaw
3. Hawryluk Mateusz – Włodawa
3. Kwaśnik Grzegorz – Włodawa

 

Klasyfikacja końcowa zawodów:

1. Suples Kraśnik

2. LMKS Krasnystaw

3. Iskra Spiczyn i MLUKS Zapasy Włodawa

0 0 vote
Article Rating