Real – Liverpool składy wyjściowe na 1/8 finału Ligi Mistrzów

kiedy losowanie 1/4 finału Ligi Mistrzów

Pora na kolejne emocje związane z rewanżami w ramach 1/8 finału Ligi Mistrzów. W jednym ze spotkań Real Madryt zmierzy się z Liverpoolem. Przedstawiamy Real – Liverpool składy wyjściowe, a także ławki rezerwowych.

Real – Liverpool składy

Z pewnością nie zabraknie takich, którzy uważnie będą śledzić rywalizację w ramach meczu Real Madryt – Liverpool. Przed pierwszym gwizdkiem oczywiście warto uważnie przestudiować składy. Na kogo postawili trenerzy obu ekip?

Real Madryt:

Liverpool:

Liverpool bez szans na odrobienie strat?

Pierwszy mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów z udziałem Realu Madryt i Liverpoolu dostarczył niemałych emocji. Ostatecznie to spotkanie zakończyło się triumfem “Królewskich”. Hiszpański zespół wygrał bardzo pokaźnie, bo aż 5:2. Warto w tym miejscu zauważyć, że początek rywalizacji zupełnie nie zwiastował takiego rezultatu.

W mecz bowiem doskonale weszła ekipa Liverpoolu. Już w czwartej minucie wynik rywalizacji otworzył Nunez. W 14. minucie trafił natomiast Salah. Lepszego początku gospodarze chyba wymarzyć sobie nie mogli. Może był on nawet za dobry i trochę uśpił ich czujność?

Z prowadzenia 2:0 Liverpool nie cieszył się zbyt długo. W 21. minucie Real Madryt złapał bowiem kontakt za sprawą bramki Viniciusa Juniora. 36. minuta przyniosła kolejne trafienie tego zawodnika. Do przerwy było 2:2.

Od początku drugiej połowy “Królewscy” skupili się na intensywnej pracy nad wynikiem. To zaowocowało golem Militao w 47. minucie. Nieco później na 4:2 prowadzenie gości podwyższył Benzema. Ten sam zawodnik ustalił wynik spotkania w 67. minucie. Triumf Realu 5:2 w pierwszym meczu z Liverpoolem robi duże wrażenie i sprawia, że jedną nogą “Królewscy” są już w ćwierćfinale.

Pojedynek rewanżowy 1/8 finału Ligi Mistrzów został przewidziany na 15 marca 2023 roku. Premierowy gwizdek sędziego rozbrzmi o 21:00. Transmisja dostępna będzie na Polsat Sport Premium 2 i TVP1.