Real Madryt dokona hitu transferowego? W grze kilkadziesiąt milionów euro

Sezon w La Liga trwa najlepsze, a Real Madryt ani myśli przestawać działać w kontekście wzmocnień swojego zespołu. Florentino Perez miał wysłać jasny sygnał, że celem transferowym numer jeden jest Endrick. “Królewscy” muszą się jednak przygotować na walkę z PSG, które także jest zainteresowane sprowadzeniem utalentowanego Brazylijczyka.

Florentino Perez Real Madryt

Real Madryt chce sprowadzić Endricka

Choć Endrick ma 16 lat, a więc dopiero w 2024 roku będzie mógł opuścić rodzimą Brazylię i spróbować sił na Starym Kontynencie, to już najlepsze kluby rozpoczęły walkę o jego podpis na kontrakcie. Wcześniej mówiło się, że PSG przesłało do Palmeiras, a więc rodzimego klubu Endricka ofertę opiewającą na 20 milionów euro. Ta miała jednak zostać odrzucona. Teraz do gry wchodzi Real Madryt.

Według hiszpańskich źródeł, Florentino Perez jest nawet w stanie podwoić tę kwotę. Endrick wyceniany jest na 15 milionów euro. To napastnik, który rozegrał 4 mecze, zdobywając 5 goli w reprezentacji Brazylii do lat 17. W tym sezonie w brazylijskiej Serie A zanotował jak na razie 4 występy, strzelając 2 gole.

Real Madryt słynie z umiłowania do brazylijskich graczy. Tylko w ostatnim czasie “Królewskich” zasilili Vinicius Junior czy Rodrygo, którzy są jednymi z kluczowych elementów układanki klubu z Santiago Bernabeu.