Speedway Grand Prix Cardiff 2022 – transmisja. Gdzie oglądać SGP żużel?

Na 13 sierpnia 2022 roku przewidziana została kolejna odsłona walki o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata. Tym razem zawodnicy spotkają się w stolicy, a zarazem największym mieście Walii. Gdzie pojawi się SGP Cardiff 2022 transmisja? Odpowiedzi szukaj w naszym tekście.

sgp cardiff 2022 tranmisja

Gdzie SGP Cardiff 2022 transmisja telewizyjna?

Jeżeli zastanawiasz się, SGP Cardiff 2022 gdzie oglądać w telewizji, to spieszymy z informacją, że tym razem typowej transmisji w TV nie będzie. Na kanale TTV pokazywane są za darmo jedynie rundy organizowane w naszym kraju. Teraz będzie trzeba skorzystać z przekazu live dostępnego przez internet.

Gdzie Speedway Grand Prix Cardiff 2022 transmisja online?

Wiadomo, że Speedway Grand Prix Cardiff 2022 transmisja pojawi się na platformie player.pl. Dostęp będzie płatny, jak to bywało już w przypadku poprzednich rund w ramach elitarnego cyklu. Na pewno jednak warto zainwestować, by móc oglądać zmagania czołowych żużlowców. Player gwarantuje wysoką jakość i płynny stream, co bez wątpienia jest szalenie istotne z perspektywy widzów.

O której i kiedy początek SGP Wielkiej Brytanii w Cardiff?

Wyjaśniliśmy już Speedway Grand Prix Cardiff 2022 gdzie oglądać. Pora zatem odpowiedzieć również na pytanie o to, o której i kiedy czekają nas zmagania w ramach Speedway Grand Prix Wielkiej Brytanii. Otóż, turniej w walijskim Cardiff zaplanowany został na 13 sierpnia. Początek żużlowej rywalizacji nastąpi o godzinie 18:00.