Speedway Grand Prix 2022 Cardiff – typy, kursy i zakłady bukmacherskie

Na 13 sierpnia 2022 roku zaplanowana została szósta runda cyklu Speedway Grand Prix. Tym razem czeka nas SGP Wielkiej Brytanii 2022 w Cardiff. Przygotowaliśmy atrakcyjne typy na te zawody – niewątpliwie warto się z nimi zapoznać i być może skorzystać.

Speedway Grand Prix 2022 Cardiff

Typy bukmacherskie na Speedway Grand Prix 2022 Cardiff (13.08)

Zastanawiasz się, co wydarzy się podczas turnieju Speedway Grand Prix Cardiff 2022? Postanowiliśmy podzielić się naszymi prognozami dotyczącymi tej imprezy.

Zmarzlik poszaleje w Cardiff?

Speedway Grand Prix 2022 Cardiff zapowiada się bardzo interesująco. Liczymy na naprawdę duże emocje. Mamy nadzieję, że Polacy zaprezentują się z możliwie jak najlepszej strony. Najbardziej liczymy na świetne zawody w wykonaniu Bartosza Zmarzlika.

Zawodnik Moje Bermudy Stali Gorzów w tym sezonie znów prezentuje się bardzo solidnie. Właśnie w związku z tym przeczuwamy, że podczas zmagań w stolicy Walii ponownie stanie na podium. Kto wie, być może Zmarzlik zdoła nawet pokusić się o zwycięstwo.

Nasze prognozy wskazują również na to, że w trakcie szóstej rundy SGP 2022 Cardiff mocno namiesza też Patryk Dudek. On w tym sezonie również spisuje się solidnie, więc jak najbardziej można stawiać na TOP8 tego zawodnika. Uważamy, że to minimum, jakie jest w stanie osiągnąć z wielkim spokojem, osiągając przy tym co najmniej 9 punktów.

Gdzie i kiedy oglądać SGP Cardiff 2022?

Speedway Grand Prix 2022 Cardiff odbędzie się 13 sierpnia 2022 roku. Początek żużlowych zmagań przewidziano na godzinę 18:00.

Oczywiście zawody SGP Cardiff 2022 będą transmitowane. Obejrzysz je na platformie Player. Dostęp do transmisji będzie płatny. Darmowy przekaz live nie został tym razem przewidziany.

FAQ

  • O której SGP Cardiff?

GP Cardiff 2022 zostało przewidziane na godzinę 18:00.

  • Kto jest faworytem Speedway Grand Prix Cardiff 2022?

Uważamy, że prym podczas tych zawodów wieść będą Bartosz Zmarzlik, Leon Madsen, Tai Woffinden czy też Maciej Janowski.