Świątek – Gauff wynik i skrót meczu wideo (WTA FINALS 2022)

Iga Świątek jest nie do zatrzymania. Polka odniosła kolejne, trzecie już z rzędu zwycięstwo na WTA Finals 2022, rozgrywanych w amerykańskim stanie Kalifornia. Tym razem Świątek w dwóch setach, bez większych kłopotów pokonała Coco Gauff 6:3, 6:0. Spotkanie trwało 1 godzinę i 10 minut. Z meczu Świątek – Gauff skrót wideo poniżej.

Świątek Gauff skrót i wynik

Iga Świątek – Coco Gauff 6:3, 6:0 (SKRÓT MECZU WIDEO)

Zobacz poniżej na najlepsze akcje starcia Świątek – Gauff. Skrót meczu doskonale pokazuje, w jak wybornej formie jest Polka. Wiemy też z kim Świątek zagra w półfinale WTA Finals 2022.

W półfinale WTA Finals 2022 Świątek zmierzy się z Aryną Sabalenką. Polsko-białoruskie starcie już w tę noc, z soboty na niedzielę, około godziny 2:00 czasu polskiego. Liczymy na kolejny, świetny koncert Igi Świątek. Jazda Iga!

Jeżeli chodzi zaś jeszcze o Świątek – Gauff wynik meczu, to dla Igi Świątek była to już trzecia wygrana do zera na WTA Finals 2022. W żadnym z meczy Polka nie była zagrożona. Podsumowując ostatnią formę Świątek, warto odnotować, że pierwsza rakieta świata odniosła już siódme zwycięstwo z rzędu, w tym pięć meczy wygrała do zera. Wybornie!