Świątek – Pegula skrót i wynik meczu (United Cup)

kiedy gra Iga Świątek

Niestety, ale Iga Świątek przegrała z Jessicą Pegulą 0:2 (2:6, 2:6) podczas pierwszego akcentu półfinałowego meczu Polska – USA (tutaj sprawdzisz pozostałe wyniki Polaków).

Iga Świątek – Jessica Pegula skrót meczu (2:6, 2:6)

Amerykanka była dzisiaj zdecydowanie lepiej dysponowana od Igi Świątek. Można wręcz rzec, że trzecia rakieta świata zagrała genialne spotkanie. Świątek momentami była mocno zagubiona i widać, że brakowało także zaznajomienia z kortem w Sydney. Aczkolwiek nie można niczego ujmować Jessice, która zagrała na najwyższym poziomie i była tego dnia lepsza od Igi. Mecz trwał zaledwie 1 godzinę i 11 minut. Świątek zdołała urwać jedynie cztery gemy. Tym samym zakończyła się świetna passa czterech zwycięstw z rzędu Igi Świątek nad Jessicą Pegulą.

Poniżej bardzo wymowne zdjęcie po meczu Świątek – Pegula. Skrót wideo meczu, jak wspomnieliśmy dostępny jest powyżej. Iga Świątek po przegranej z Jessicą Pegulą zakryła się ręcznikiem i zalała łzami. Tutaj w pocieszającej rozmowie z Agnieszką Radwańską.

Kiedy gra Iga Świątek następny mecz? Jeżeli Polska odrobi straty, to pojawi się na dniach jeszcze na korcie United Cup w finale. Jeśli nie, to zobaczymy Igę dopiero podczas Australian Open za około dwa tygodnie.