Świątek – Putincewa skrót wideo i wynik meczu (United Cup)

Iga Świątek

Iga Świątek na inaugurację United Cup bez kłopotów pokonała 2:0 Julię Putincewą. Poniżej znajdziesz z meczu Świątek – Putincewa skrót wideo. Zapraszamy do zapoznania się z najlepszymi akcjami meczu.

Skrót meczu Świątek – Putincewa 2:0 (WIDEO)

Wielu kibiców mogło przegapić mecz Świątek – Putincewa. Skrót więc jest okazją, żeby nadrobić najlepsze akcje. Zwłaszcza, że spotkanie rozpoczęło się dość wcześnie, o godzinie 6:30 czasu polskiego, co ze względu na sobotę było wyjątkowo wczesną porą. Wróćmy jednak do krótkiego opisu meczu.

Iga Świątek zdecydowanie pokonała Julię Putincewą 6:1, 6:3. Owszem, Kazaszka w drugim secie postawiła trudne warunki, ale Polka nie pozwoliła wypuścić sobie zwycięstwa z rąk. W pewnym momencie meczu Świątek wygrała nawet dziewięć punktów z rzędu. Dobrze funkcjonowało dziś pierwsze podanie Polki, które sprawiło Putincewej sporo kłopotów.

Za nami mecz Świątek – Putincewa, teraz zagrają Michalski, Hurkacz i Linette. W kolejnym meczu Polska zagra z kolei ze Szwajcarią, a Iga Świątek zmierzy się z Belindą Bencić. Polka znów będzie faworytką rywalizacji. Następny mecz Świątek 2 stycznia 2023 roku, około godziny 10:00 czasu polskiego.