Trzeci dzień Mistrzostw Okręgu Lubelskiego w boksie amatorskim – wyniki końcowe

W niedzielę w Kraśniku rozegrano finały Mistrzostw Okręgu Lubelskiego w boksie amatorskim. Trwające trzy dni zawody ostatecznie wyłoniły zwycięzców w kategoriach kadet, junior oraz senior wśród pań i mężczyzn w różnych przedziałach wagowych.

Kobiety:

Kadet 63 kg:

Sylwia Białkowska (Berej Boxing Lublin) – Klaudia Osik* (Berej Boxing Lublin) 3:0

Kadet 66 kg:

Natalia Szymańska (MKS Kalina Lublin) – Julia Chmiel (KS Boks Lublin) TKO1

Junior 75 kg:

Joanna Kleszcz (ŁKS Orlęta Łuków) – Helena Cichoń (Berej Boxing Lublin) WO

Senior 60 kg:

Ewelina Żurawska (KS Boks Lublin) – Anna Cioczek (KS Paco Lubln) TKO2

Senior 69 kg:

Agnieszka Osial (ŁKS Orlęta Łuków) – Aleksandra Ziółek (MKS Kalina Lublin) WO

 

Mężczyźni:

Młodzik 38,5 kg:

Patryk Selech (Salvete Zamość) – Przemysław Telicki (Berej Boxing Lublin) WO

Kadet 46 kg:

Dawid Gutowski (MKS Gwarek Łęczna) – Oskar Mikołajczak (Za Bramą Kraśnik) TKO1

Kadet 52 kg:

Michał Reszko (Berej Boxing Lublin) – Ernest Mroczek (KS Paco Lublin) WO

Kadet 54 kg:

Rafał Rozdzialik (Berej Boxing Lublin) – Piotr Jędrzejewski (MKS II LO Chełm) TKO1

Kadet 57 kg:

Karol Poleszek (KS Paco Lublin) – Daniel Siarskowski (KS Paco Lublin) TKO2

Kadet 60 kg:

Marcel Barski (Berej Boxing Lublin) – Łukasz Samburski (Salvete Zamość) TKO1

Kadet 93 kg:

Krystian Kawka (Bokser Łaszczów) – Dawid Okoński (GMKS Gwarek Łęczna) 2:1

Kadet 66 kg:

Michał Kłębokowski (MGKS Gwarek Łęczna) – Patryk Korzec (Salvete Zamość) TKO1

Kadet 70 kg:

Piotr Tomaszewski (KS Paco Lublin) – Radosław Drozd (KS Paco Lublin) 3:0

Junior 56 kg:

Patryk Woźniak (Berej Boxing Lublin) – Kamil Wieczorek (KS Paco Lublin) KO1

Junior 60 kg:

Bartłomiej Dźwina (Berej Boxing Lublin) – Jarosław Dorociak (Berej Boxing Lublin) 3:0

Junior 64 kg:

Mateusz Chmielewski (KS Paco Lublin) – Alen Hamzic (Berej Boxing Lublin) TKO1

Junior 69 kg:

Kamil Blicharz (Berej Boxing Lublin) – Kemran Borchashvili (KS Paco Lublin) 3:0

Junior 75 kg:

Daniel Cieślik (Sparta Kraśnik) – Wiktor Szadkowski (KS Paco Lublin) 3:0

Junior 81 kg:

Tomasz Wiśniewski (Bokser Łaszczów) – Michał Soczyński (Bokser Lublin) TKO1

Senior 56 kg:

Adrian Kowal (Olimp Lublin) – Adrian Kawka (Bokser Łaszczów) TKO1

Senior 60 kg:

Dawid Ćwirko – Godycki (MKS II LO Chełm) – Tomasz Smerdel (niestowarzyszony) 3:0

Senior 64 kg:

Damian Tymosz (Berej Boxing Lublin) – Kamil Sulowski (Berej Boxing Lublin) 3:0

Senior 69 kg:

Karol Pawlina (Olimp Lublin) – Bartosz Gała (MGKS Gwarek Łęczna) 2:1

Senior 75 kg:

Krzysztof Burzec (Berej Boxing Lublin) – Mateusz Pyła (KS Paco Lublin) 3:0

Senior 81 kg:

Adam Pietras (KS Paco Lublin) – Rafał Rzeźnik (Berej Boxing Lublin) 3:0

Senior 91 kg:

Daniel Soczyński (MKS II LO Chełm) – Mikołaj Sarducki (KS Paco Lublin) DQ2

0 0 vote
Article Rating