Kiedy finał Australian Open 2023? O której godzinie?

Kiedy finał Australian Open 2023?

Czas na ostatnie rozstrzygnięcia Australian Open 2023. Kiedy finał debla, kobiecy i męski? Wszelkie szczegóły znajdziesz w poniższym tekście.

Kiedy finał Australian Open 2023 kobiet? (Rybakina – Sabalenka)

  • WTA Australian Open 2023 finał: 28 stycznia, godzina 9:30 czasu polskiego.

Choć przed AO 2023 bardzo liczyliśmy na Igę Świątek, a po jej odpadnięciu, w ostatnich dniach trzymaliśmy kciuki za Magdę Linette, to ostatecznie żadnej Polki nie zobaczymy w finale Australian Open 2023. Kiedy finał? W sobotę, 28 stycznia 2023 roku. O której godzinie? Początek o 9:30 czasu polskiego. Przypomnijmy, że w finale Australian Open (WTA) zagrają Elena Rybakina i Aryna Sabalenka. To właśnie druga z pań, a więc Białorusinka ograła w półfinale rewelację turnieju w Melbourne, Magdę Linette.

Gdzie oglądać finał Australian Open, Rybakina – Sabalenka? Transmisja na Eurosport 1, Eurosport 2 oraz w zakładach bukmacherskich Betclic.

Oglądaj tutaj

Kiedy finał Australian Open 2023 mężczyzn? (Tsitsipas – Djoković)

  • ATP Australian Open 2023 finał, 29 stycznia, godzina 9:30 czasu polskiego.

W męskim finale Australian Open 2023, Stefanos Tsitsipas zagra z Novakiem Djokoviciem. Od początku imprezy to Serb stawiany jest w roli zdecydowanego faworyta. W końcu wygrywał w Melbourne już dziewięć razy. Żaden inny tenisista nie zbliżał się do wyczynu Novaka Djokovicia. W zeszłym roku Serb ze względu na brak szczepienia nie został dopuszczony do AO i nie był w stanie wygrać po raz czwarty z rzędu. Teraz ma więc doskonałą motywację, żeby sięgnąć w Melbourne po dziesiąty tytuł w karierze. Tsitsipas łatwo nie odpuści, ale to Djoko jest faworytem.

Gdzie oglądać finał Australian Open? Transmisja na Eurosport 1, Eurosport 2 oraz w zakładach bukmacherskich Betclic.

Oglądaj tutaj

Kiedy finał Australian Open 2023 debla mężczyzn? (Nys / Zieliński – Hijikata / Kubler)

  • Australian Open 2023 finał debel, 28 stycznia,  godzina 11:00 czasu polskiego.

O ile nie mamy swojego przedstawiciela w finale singla, to warto dowiedzeić się, kiedy finał Australian Open 2023 w grze podwójnej. Przed nami bowiem mecz Nys / Zieliński – Hijikata / Kubler, z Janem Zielińskim w roli głównej. Czy Polak do spółki z kolegą z Monako, będą w stanie ograć australijski duet? Na to oczywiśćie liczymy, bowiem Zieliński i Nys grają w Melbourne znakomicie. Kiedy gra Zieliński w finale debla? Początek meczu 28 stycznia 2023 około godziny 11:00 czasu polskiego, a więc tuż po zakończeniu finału AO 2023 pań w singlu.

Gdzie oglądać finał Australian Open, Nys / Zieliński – Hijikata / Kubler? Transmisja na Eurosport 1, Eurosport 2 oraz w zakładach bukmacherskich Betclic.

Oglądaj tutaj