Kiedy gra Hubert Hurkacz z Kordą w czwartej rundzie Australian Open 2023?

ATP Marsylia 2023

Hubert Hurkacz pokonał Denisa Shapovalova i awansował do czwartej rundy Australian Open 2023. Wiemy kiedy gra Hurkacz i z kim się zmierzy. O której godzinie i gdzie oglądać? To także sprawdzisz w naszym tekście.

Kiedy gra Hubert Hurkacz? Z kim w czwartej rundzie Australian Open 2023?

Za Hubertem Hurkaczem drugi, pięciosetowy bój. W drugiej rundzie pokonał Sonego 3:2, a teraz Shapovalova 3:2, choć wydawało się, że Polak skończy szybciej, bowiem prowadził już w setach 2:0. Ostatecznie po ponad 3 i pół godziny gry zameldował się w czwartej rundzie Australian Open 2023.

Z kim gra Hurkacz następny mecz? Kiedy i o której? Polak zagra w czwartej rundzie Australian Open 2023 przeciwko Sebastianowi Kordzie, który sensacyjnie, w trzech setach wyrzucił z Australian Open 2023 Daniła Miedwiediewa. Hurkacz i Korda mieli okazję ze sobą rywalizować do tej pory jeden raz. Przed dwoma laty na Florydzie w Delray Beach. Hurkacz wygrał z Kordą w finale imprezy 6:3, 6:3

O której mecz Hurkacz – Korda: godzina i transmisja

Mecz Hurkacz – Korda w niedzielę, 22 stycznia 2023 roku około 4:00 czasu polskiego, po meczu Świątek – Rybakina.

Transmisja meczu Hurkacz – Korda na Eurosport 1 bądź Eurosport 2. Dodatkowo z Hurkacz – Korda stream online za darmo w zakładach bukmacherskich Betclic.

Oglądaj tutaj