Kiedy gra Iga Świątek z Niemeier? O której godzinie, gdzie oglądać Australian Open 2023?

Iga Świątek

Przed nami pierwszy mecz Świątek na Australian Open 2023. Polka nie miała szczęścia przy losowaniu drabinki, bowiem w pierwszej rundzie trafi na jedną z mocniejszych rywalek, a więc Julię Niemeier. Kiedy gra Iga Świątek? O której mecz i gdzie oglądać?

Kiedy gra Iga Świątek z Niemeier na Australian Open 2023?

  • 16 stycznia 2023 r.
  • nie wcześniej, niż o 9:00 czasu polskiego.

Mecz Świątek – Niemeier już podczas pierwszego dnia rywalizacji na Australian Open 2023. Iga Świątek zagra więc w poniedziałek, 16 stycznia 2023 roku. Jej mecz z Jule Niemeier rozpocznie się nie wcześniej, niż o godzinie 9:00 czasu polskiego.

Raszynianka jest zdecydowaną faworytką meczu Świątek – Niemeier. Co ciekawe, dla obu pań będzie to druga bezpośrednia konfrontacja. Po raz pierwszy zmierzyły się podczas ubiegłorocznego US Open. Iga Świątek w drodze po wielkoszlemowy triumf, pokonała Niemeier 2:6, 6:4, 6:0. Pierwszy set padł łupem Niemki, która wówczas grała najlepiej podczas swojej dotychczasowej kariery.

Świątek – Niemeier godzina i transmisja meczu

Wiemy już także, gdzie oglądać mecz Świątek – Niemeier. Transmisja na żywo pokazywana będzie na antenie Eurosportu. Poza tym stream za darmo z meczu Igi Świątek w legalnych zakładach bukmacherskich Betclic. Wymagana jest darmowa rejestracja konta. Kliknij w poniższy link, żeby oglądać mecz Świątek – Niemeier na żywo.

Oglądaj tutaj