Linette – Pliskova skrót i wynik meczu Australian Open 2023

Linette Pliskova skrót

Stało się! Magda Linette znów sprawiła niespodziankę i zameldowała się w półfinale Australian Open 2023! Polka wygrała dziś w nocy z Karoliną Pliskovą 6:3, 7:5. Poniżej zobaczysz z meczu Linette – Pliskova skrót wideo.

Linette – Pliskova wynik i skrót meczu (6:3, 7:5)

Na sam początek krótkie wideo z punktu meczowego i olbrzymia, zasłużona radość Magdy Linette. Poniżej także Linette – Pliskova skrót meczu i najważniejszych jego akcji.

Oto wspomniany skrót meczu Linette – Pliskova. Wynik 6:3, 7:5 dla Polki można uznać jako niespodziankę. Zresztą to już nie pierwsza niespodzianka w wykonaniu Magdy, która na Australian Open 2023 pokonała już chociażby Anett Kontaveit czy Caroline Garcię.

Magda Linette zagrała świetny mecz. Wytrąciła argumenty Karoliny Pliskovej i choć trudno w to uwierzyć, Polka jest w grze o triumf w Melbourne, co jeszcze jakiś czas temu wydawało się niemożliwe. Wielu mówiło, że trzecia runda będzie dobrym wynikiem, a czwarta sukcesem. Tymczasem Linette jest w czwórce najlepszych tenisistek AO 2023!

Polka w półfinale zagra 26 stycznia 2023 roku przeciwko Arynie Sabalence. Białorusinka uważana jest za faworytkę AO 2023, ale Magda ma w ręku argumenty, żeby znów sprawić niespodziankę.

Dzięki pokonaniu Karoliny Pliskovej, Magda Linette dołącza do grona najlepszych Polek w historii Australian Open 2023, a już w czwartek, jeśli osiągnie finał, może być niekwestionowaną liderką rankingu wszechczasów.