Świątek – Rybakina typy, kiedy, o której, gdzie oglądać Australian Open 2023?

Iga Świątek potwierdza dobrą dyspozycję i jest już w gronie najlepszych szesnastu tenisistek na Australian Open 2023. W związku z tym, w czwartej rundzie AO 2023, Świątek zagra z Rybakiną. Już nie możemy doczekać się tego starcia!

Iga Świątek – Elena Rybakina typy i kursy (22.01.2023)

Świątek jest w czwartej rundzie Australian Open 2023 i nie straciła jeszcze w Melbourne ani seta. Co prawda początki turnieju nie były łatwe, bo Świątek mocno w kratkę zagrała zarówno przeciwko Niemeier, jak i Osorio. W trzeciej rundzie Iga weszła na swój poziom, dosłownie demolując Hiszpankę Bucsę. Rywalka była w stanie wyrwać naszej rakiecie tylko jednego gema. Rosnąca dyspozycja Igi Świątek dobrze wróży przed meczem z Eleną Rybakiną i pokazuje, że Polka zaczyna wywiązywać się z roli faworytki turnieju.

Świątek - Rybakina typy

Co można napisać o Elenie Rybakinie? Kazaszka pokonała na Australian Open 2023 kolejno Cocciaretto, Juvan i Collins. Najcenniejszy był ten ostatni skalp, kiedy pokonała zajmującą 11. miejsce w światowym rankingu Brytyjkę. Rybakina straciła w tym meczu jak dotąd jedynego na Australian Open 2023 seta. Jest także w formie.

Sądzimy jednak, że to Polka z meczu na mecz będzie się nakręcać jeszcze bardziej. Stawiamy na Świątek – Rybakina typy na pewne zwycięstwo 2:0 Igi Świątek. Polka ma nieco do udowodnienia swojej najbliższej rywalce. W końcówce grudnia rywalizowały bowiem na World Tennis League, gdzie łatwo wygrała Elena Rybakina (6:3, 6:1). W historii bezpośrednich meczów mamy jednak remis, bo w 2021 roku Iga Świątek ograła Elenę Rybakinę na turnieju w czeskiej Ostrawie.

Kiedy gra Świątek z Rybakiną? O której godzinie mecz?

Mecz Świątek – Rybakina zostanie rozegrany w niedzielę, 22 stycznia 2023 roku. O której godzinie gra Iga Świątek przeciwko Elenie Rybakinie w czwartej rundzie Australian Open 2023? Około 2:30 czasu polskiego.

Gdzie oglądać mecz Świątek – Rybakina? Transmisja na żywo

Transmisja meczu Świątek – Rybakina na antenie Eurosport 1 lub Eurosport 2. Ponadto mecz obejrzysz za darmo na stronie Superbet.

Oglądaj tutaj