Kiedy gra Iga Świątek i z kim w czwartej rundzie Australian Open 2023?

Kiedy gra Iga Świątek i z kim w czwartej rundzie Australian Open 2023?
Icon Sport

Iga Świątek błyskawicznie, bowiem w 55 minut uporała się z Cristiną Bucsą (2:0). Warto więc sprawdzić kiedy gra Iga Świątek w czwartej rundzie Australian Open 2023. Kto będzie jej rywalką, o której mecz i gdzie oglądać na żywo?

Kiedy gra Iga Świątek? Następna rywalka w 4. rundzie Australian Open

Kiedy gra Świątek następny mecz? Iga Świątek w czwartej rundzie Australian Open 2023 zagra z Eleną Rybakiną z Kazachstanu. Bez dwóch zdań, będzie to najbardziej wymagający mecz Polki podczas tegorocznego turnieju w Melbourne.

W trzeciej rundzie Iga Świątek błyskawicznie uporała się z Hiszpanką, Cristiną Bucsą. Polka dała sobie odebrać tylko jednego gema. Iga zagrała zdecydowanie lepiej, aniżeli we wcześniejszych meczach z Niemeier i Osorio. Niemniej jednak, także Cristina Bucsa nie utrudniła zadania Polsce. Hiszpanka zagrała bardzo słaby mecz.

Przed nami więc mecz czwartej rundy Australian Open 2023, Świątek – Rybakina. Polska przystąpi do niego w roli faworytki. Zresztą uważana jest za faworytkę całego AO 2023. Dla Igi Świątek mecz z Eleną Rybakiną będzie doskonałą okazją do rewanżu za porażkę na World Tennis League. W końcówce poprzedniego roku na towarzyskim turnieju w Dubaju, Rybakina wygrała ze Świątek 6:3, 6:1.

O której Świątek – Rybakina: godzina i transmisja meczu?

Wiemy już, kiedy mecz Świątek – Rybakina. O której gra Iga Świątek? To także wiemy. Mecz Świątek – Rybakina w niedzielę 22 stycznia 2023 roku, około 2:30 czasu polskiego, po zakończeniu debla Bryan/Bryan – Baghdatis/Philippoussis.

Z kim zagra Świątek w następnej rundzie? Zwycięzca meczu Świątek – Rybakina w 1/4 finału zagra z wygranym meczu Ostapenko – Gauff.