Manchester City – Arsenal: kurs 200.00 na gola jednej z drużyn

W niedzielę Arsenal i Manchester City zagrają mecz o Tarczę Wspólnoty. Emocjonujące widowisko u progu nowego sezonu Premier League wzbudza zainteresowanie kibiców na całym świecie, także w Polsce. Bukmacher Superbet przygotował wyjątkową okazję. Na mecz Manchester City – Arsenal kurs 200.00 na gola dowolnej ekipy. Sprawdź szczegóły.

Arsenal - Manchester City kurs 200

ODBIERZ BONUS

Kurs 200.00 na gola Arsenalu lub Manchesteru City od Superbet (06.08.2023)

Jeżeli spodziewasz się, że w meczu Manchester City – Arsenal padnie chociażby jeden gol, a patrząc na Kanonierów i Obywateli, jest to pewne niczym w szwajcarskim banku, to możesz postawić taki zakład po kursie 200.00. To oferta bukmachera Superbet. Poniżej sprawdzisz krok po kroku, jak z niej skorzystać. Bonus jest dostępny wyłącznie dla nowych użytkowników, którzy nie posiadają jeszcze konta w Superbet.

  1. Załóż konto na Superbet, wykorzystując kod promocyjny BETMAX. To niezbędny warunek.
  2. Wpłać co najmniej 50 złotych.
  3. Postaw za minimum 2 złote zakład na gola Arsenalu lub City.
  4. Jeśli trafisz, oprócz wygranej otrzymasz 400 zł bonusu (stawka 2 zł x kurs 200.00)

ODBIERZ BONUS

To nie wszystko. Superbet za kod promocyjny BETMAX przydzieli także 3754 złotych bonusów powitalnych, z czego 54 zł to kwota dwóch darmowych zakładów. Powodzenia. I pamiętaj na mecz Manchester City – Arsenal kurs promocyjny dostępny jest wyłącznie w Superbet.