FC Porto – FC Barcelona kurs 300.00 na dowolny zakład 1×2

FC Porto FC Barcelona kurs 300
Icon Sport

Już dzisiaj Robert Lewandowski i spółka rozegrają drugie spotkanie w ramach tej edycji Ligi Mistrzów. Kto wygra mecz FC Porto – FC Barcelona? Kurs 300.00 na dowolny zakład 1×2 to propozycja bukmachera Superbet.

ODBIERZ BONUS

Kurs 300.00 na dowolny zakład 1×2 na mecz FC Porto – FC Barcelona

Na sam początek warto wspomnieć, że z oferty mogą skorzystać wyłącznie gracze, którzy nie posiadają jeszcze konta u tego bukmachera i aktywują przy rejestracji Superbet kod promocyjny BETMAX. Po założeniu konta należy sprostać jeszcze kilku wymogom, a wszystko opisaliśmy poniżej.

  1. Zarejestruj konto gracza z kodem BETMAX
  2. Zasil je kwotą minimum 50 złotych
  3. Zagraj za minimum 2 złote zakład 1×2 na mecz FC Porto – FC Barcelona
  4. Aktywujesz w ten sposób kurs 300.00
  5. Jeżeli trafisz, otrzymasz wygraną i 600 złotych w bonusie

Ze szczegółami oferty możesz zapoznać się bezpośrednio na stronie bukmachera. Dodatkowo Superbet przygotował także 3754 złotych w bonusach powitalnych za kod BETMAX podany przy rejestracji.

ODBIERZ BONUS

Robert Lewandowski i spółka kapitalnie rozpoczęli tę edycję Ligi Mistrzów. FC Barcelona na inaugurację pokonała bowiem Antwerp aż 5:0. Zwycięstwo na początek pucharów zanotowali także gracze FC Porto, którzy okazali się lepsi 3:1 od Szachtara Donieck.

Mecz dwóch jak na razie niepokonanych drużyn, a więc FC Porto – FC Barcelona i obecność Roberta Lewandowskiego na boisku to gwarancja olbrzymich emocji dla kibiców. Jeżeli masz swoje typy na mecz Porto – Barcelona, wykorzystaj wspomniany w tekście bonus.