KSW 83 Colosseum 2: darmowy zakład 20 złotych bez depozytu

Przed nami wielkie wydarzenie, która przejdzie do historii, a więc KSW 83 Colosseum 2. Darmowy zakład 20 zł bez depozytu to dobra okazja, żeby spróbować postawić swoje typy na nadchodzące walki. Sprawdź w tekście jak odebrać freebet za rejestrację konta.

Darmowy zakład KSW 83

ODBIERZ BONUS

Darmowy zakład 20 zł bez depozytu za rejestrację w Fortunie

To promocja, która obowiązuje wszystkich użytkowników, którzy po kliknięciu przycisku “odbierz bonus” dokonają pełnej rejestracji w Fortunie. Po jej ukończeniu otrzymasz darmowy zakład 20 zł bez depozytu. Freebet możesz wykorzystać na KSW 83 Colosseum 2 lub na dowolne inne zakłady. Spójrz poniżej na szczegóły.

  1. Przejdź do bukmachera Fortuna naszym linkiem.
  2. Dokonaj pełnej rejestracji.
  3. Otrzymasz punkty lojalnościowe, o równowartości 20 złotych.
  4. Przygotuj swój kupon i pod stawką zaznacz “gram za punkty”, co jest równoznaczne z postawieniem zakładu za 20 złotych.

ODBIERZ BONUS

To jeszcze nie wszystkie bonusy, jakie przygotowała Fortuna na KSW 83 Colosseum 2. Czeka dodatkowo bonus 300 złotych oraz kolejne 820 zł w ofercie powitalnej, w tym trzy zakłady bez ryzyka do 600 złotych, które oznaczają zwrot gotówki w przypadku nieudanych zakładów. Jeżeli masz swoje na KSW 83 Colosseum 2 typy, przejdź na stronę bukmachera i obstawiaj KSW 83 Colosseum 2 zakłady z najlepszymi bonusami. Buk posiada też wysokie kursy. Powodzenia!