Linette – Świątek kurs 200.00 na wygraną Igi Świątek!

Przed nami mecz Linette – Świątek. Kurs 200.00 na zwycięstwo Igi Świątek to propozycja, którą przygotował bukmacher Superbet. Jest to dedykowana oferta dla czytelników naszego serwisu, a instrukcję jej aktywacji znajdziesz poniżej.

ODBIERZ BONUS

Kurs 200.00 na zwycięstwo Igi Świątek z Magdą Linette

Oferta na mecz Linette – Świątek – kurs 200.00 na wygraną Igi jest przeznaczona dla nowych graczy, którzy nie posiadają jeszcze konta i aktywują w Superbet kod promocyjny: BETMAX. Oto krok po kroku, jak skorzystać z bonusu:

  1. Zarejestruj konto, podając przy rejestracji kod promocyjny BETMAX.
  2. Wpłać co najmniej 50 złotych na grę.
  3. Postaw minimum 2 złote na zwycięstwo Igi Świątek w meczu z Magdą Linette.
  4. Dzięki temu automatycznie aktywujesz kurs 200.00.
  5. Jeżeli Iga wygra, otrzymasz swoją wygraną i 400 zł bonusu (stawka 2 zł x kurs 200.00).

Z bonusu skorzystasz klikając w poniższy przycisk. Oprócz tego, za podanie kodu promocyjnego BETMAX, gwarantujesz sobie dostęp do oferty powitalnej u tego bukmachera, o łącznej wartości aż 3754 złotych.

ODBIERZ BONUS

Iga Świątek i Magda Linette zagrają 4 października 2023 roku nie przed godziną 10:00 czasu polskiego. Będzie to mecz o awans do ćwierćfinału turnieju w Pekinie. Co ciekawe, Linette i Świątek skrzyżują rakiety po raz pierwszy w historii. Zdecydowaną fawortyką jest naturalnie Iga Świątek, która niczym burza przemknęła przez dwie pierwsze rundy.

Linette - Świątek kurs
fot. Icon Sport

Masz swoje na mecz Linette – Świątek typy? Pamiętaj, że możesz wykorzystać kurs 200.00 od Superbet na wygraną Igi i zgarnąć także 3754 zł w bonusach powitalnych za kod promocyjny BETMAX.