Manchester City – Newcastle: bonus 125.00 na zwycięzcę

250 złotych bonusu na mecz Manchester City – Newcastle United w Pucharze Anglii przygotował STS. Taka kwota może pojawić się na Twoim koncie, jeżeli wytypujesz i trafisz zakład na zwycięzcę meczu.

ODBIERZ BONUS

250 złotych bonusu (kurs 125.00) na mecz Manchester City – Newcastle United

Niezbędnym krokiem w celu skorzystania z bonusu na mecz Manchester City – Newcastle United jest zarejestrowanie kodu promocyjnego STSMAX. Możesz dokonać tego wpisując kod ręcznie lub klikając w czerwony przycisk na wstępie tekstu.

City - Newcastle bonus 250 zł
Icon Sport

Równie proste są pozostałe zasady promocji na mecz Manchester City – Newcastle United. Oto instrukcja krok po kroku jak odebrać 250 złotych bonusu:

  1. Zarejestruj konto z kodem STSMAX lub klikając w link
  2. Zaakceptuj zgody marketingowe
  3. Wpłać na grę 50 złotych lub więcej
  4. Postaw za minimum 2 złote kupon SOLO lub AKO, na którym znajdzie się zakład przedmeczowy na zwycięzcę meczu Manchester City – Newcastle United
  5. Jeżeli trafisz, otrzymasz 250 złotych bonusu (stawka 2 zł x kurs 125.00)

Powyższa promocja łączy się z zakładem bez ryzyka do 100 złotych. Co to oznacza w praktyce? Ano tyle, że możesz otrzymać zwrot za pierwszy przegrany zakład i próbować szczęścia ponownie bez konieczności wpłaty drugiego depozytu. STS przygotował w swojej ofercie powitalnej z kodem promocyjnym aż do 1660 złotych bonusów.

Ostatni bezpośredni mecz Manchesteru City z Newcastle United zakończył się wygraną Obywateli 3:2. Poszalał wówczas Kevin de Bruyne, który zdobył gola i dołożył asystę w starciu przeciwko “Srokom”.