Pudzianowski – Szpilka: KURS 150.00 na zwycięzcę walki (KSW 83 Colosseum 2)

Na gali KSW 83 Colosseum 2 na Stadionie Narodowym dojdzie do walki Pudzianowski – Szpilka. Kurs 150.00 na dowolnego zwycięzcę to propozycja, którą przygotował legalny bukmacher Superbet. W poniższym tekście sprawdzisz, jak odebrać bonus na zakłady, a to jeszcze nie wszystko!

Pudzianowski - Szpilka

ODBIERZ BONUS

Kurs 150.00 na zwycięzcę walki Pudzianowski – Szpilka (KSW 83 Colosseum 2)

Oferta przeznaczona jest dla osób, które założą konto z kodem promocyjnym BETMAX. Żeby skorzystać z promocji, oprócz rejestracji, należy zaakceptować zgody marketingowe i wpłacić depozyt o wartości minimum 50 złotych. Następnie za co najmniej 2 zł postawić zakład na wygranego w walce Pudzianowski – Szpilka. Kurs 150.00 na zwycięzcę zostanie aktywowany automatycznie.

  1. Zarejestruj się w Superbet z kodem promocyjnym BETMAX.
  2. Zaakceptuj zgody marketingowe.
  3. Wpłać na grę co najmniej 50 złotych.
  4. Postaw za minimum 2 złote zakład na zwycięzcę walki Pudzianowski – Szpilka.
  5. Jeżeli trafisz, oprócz wygranej odbierzesz 300 zł bonusu (kurs 150.00 x 2 złote).

To jeszcze nie wszystko, co przygotował Superbet na KSW 83 Colosseum 2. Rejestrując konto u tego bukmachera możesz zgarnąć też 3754 złotych w bonusach powitalnych, a wszystkie środki możesz wykorzystać na zakłady na najbliższą galę. Powodzenia!

ODBIERZ BONUS

Kto wygra Pudzianowski – Szpilka? Typy naszym okiem

W naszym odczuciu ta walka nie ma prawa przejść przez pełen dystans. Nie, kiedy naprzeciw siebie staną Mariusz Pudzianowski i Artur Szpilka. Uważamy, że popularny Pudzian wykorzysta swoje doświadczenie i warunki fizyczne i zakończy walkę przez TKO/KO już w pierwszej rundzie. Szpila to pięściarz, który tak naprawdę w świecie mma stawia pierwsze kroki. Z tak wymagającym rywalem, co Pudzianowski jeszcze się nie mierzył. Tutaj sprawdzisz nasze typy na pozostałe walki KSW 83 Colosseum 2.