Anglia – Ukraina typy i kursy (eliminacje Euro 2024)

W drugim meczu eliminacyjnym do przyszłorocznych mistrzostw Europy podopieczni Garetha Southgate'a podejmą ekipę zza naszej wschodniej granicy. Czy podobnie jak podczas batalii z Włochami będzie ich stać na zdobycie kompletu punktów? Anglia – Ukraina typy, kursy, zapowiedź. Serdecznie zapraszamy.

Anglia – Ukraina typy i przewidywania

Nawet większa bądź mniejsza sympatia, jaką Ukrainę w tym momencie darzy na pewno spora część obstawiających nie powinna przysłaniać zdrowego rozsądku. Ciężko bowiem uwierzyć w to, że Żółto-niebiescy mogą być w ten niedzielny wieczór równorzędnym rywalem dla Anglików. Oba zespoły dzieli znaczna różnica klas, o czym prawdopodobnie wszyscy przekonamy się niebawem na boisku.

Prognozujemy, że gospodarze nie dadzą przyjezdnym najmniejszych szans zarówno w pierwszych, jak i drugich czterdziestu pięciu minutach. Anglicy na własnym obiekcie są ekipą wyjątkową trudną do pokonania. Ołeksandr Zinczenko i jego reprezentacyjni koledzy nie jawią się raczej jako taki zespół, który mógłby im w jakimkolwiek stopniu zagrozić.

anglia-ukraina-typy

Zawodnicy, którzy od lat utrzymują ponadprzeciętną formę, mają jedną wspólną cechę charakterystyczną – obsesyjne bicie kolejnych rekordów. Dla Harry'ego Kane'a gol z Włochami był 54. trafieniem w narodowych barwach, co dało mu pozycję samodzielnego lidera klasyfikacji wszech czasów. Mając na uwadze wiek napastnika Tottenhamu, a także jego bieżącą formę jesteśmy niemal w 100% przekonani, że nie było to jego ostatnie słowo.

Zdobycie przynajmniej jednej bramki przeciwko Ukrainie nie powinno należeć do zbyt wymagających wyzwań. W poprzednim bezpośrednim meczu taka sztuka kapitanowi Three Lions udała się trzykrotnie. Czemu nie miałoby więc dojść do powtórki?

Anglia – Ukraina ostatnie wyniki

Z uwagi na nieparzystą liczbę drużyn w grupie C w każdej kolejce jeden z zespołów musi pauzować. Inauguracja zmagań eliminacyjnych dla Ukrainy przesunęła się więc na drugą serię gier, w której to podopieczni Ruslana Rutana zmierzą się z ekipą Synów Albionu. Kane i spółka są już w tym momencie w rytmie meczowym, dlatego też ciężko spodziewać się swoistej niespodzianki, jaką bez wątpienia byłoby zwycięstwo drużyny przyjezdnej. Pamiętajmy jednak, że w futbolu może zdarzyć się absolutnie wszystko.

Ostatnie mecze Anglii

  • Włochy – Anglia 1:2
  • Anglia – Francja 1:2
  • Anglia – Senegal 3:0

Ostatnie mecze Ukrainy

  • Brentford 2 – Ukraina 0:2
  • Ukraina – Szkocja 0:0
  • Armenia – Ukraina 0:5

Anglia – Ukraina bezpośrednie mecze

  • Ukraina – Anglia 0:4
  • Ukraina – Anglia 0:0
  • Anglia – Ukraina 1:1

Anglia – Ukraina kursy bukmacherskie

Jeśli znacie już Anglia – Ukraina typy, to najwyższa pora rzucić także okiem na kursy, jakie zdecydowali się wystawić legalni polscy bukmacherzy:

Gdzie oglądać Anglia – Ukraina ? Transmisja

Relacja na żywo z tego pojedynku będzie dostępna na antenach stacji TVP Sport oraz Polsat Sport Extra. Równie istotne jest także, o której Anglia – Ukraina? Start rywalizacji zaplanowano na 18:00 w dniu 26 marca bieżącego roku.