Kontuzja Casha. Czy zagra przeciwko Albanii? Są nowe informacje

Kontuzja Casha. Czy zagra przeciwko Albanii? Są nowe informacje

Wszyscy zadają sobie pytanie, czy Matty Cash zagra w meczu Polska – Albania w ramach eliminacji Euro 2024? Prawy obrońca reprezentacji Polski już w dziewiątej minucie opuścił plac gry podczas meczu z Czechami. Jego miejsce zajął Robert Gumny, który delikatnie mówiąc, na kolana nie rzucił. Stąd kibice zastanawiają się jak groźna jest kontuzja Casha i czy zagra przeciwko Albanii.

Czy Matty Cash zagra z Albanią? Jest wstępna diagnoza

Wstępną diagnozę na temat kontuzji Matty'ego Casha przekazał rzecznik reprezentacji Polski, Jakub Kwiatkowki. Poinformował on, że Matty Cash naciągnął miesień lewej łydki. Lekarz kadry, Jacek Jaroszewski nie chce jednak mówić, czy Cash zagra w meczu Polska – Albania. Jedno jest więc na ten moment pewne: występ obrońcy Aston Villi stoi pod dużym znakiem zapytania. Wszystko powinno się jednak wyjaśnić w niedzielę lub poniedziałkowy poranek.

Przypomnijmy kiedy mecz Polska – Albania. Biało-czerwoni swoje drugie spotkanie eliminacyjne do Euro 2024 rozegrają już w najbliższy poniedziałek, 27 marca 2023 roku. Początek o godzinie 20:45. Liczymy na zdecydowanie lepszy występ, aniżeli przeciwko Czechami i przede wszystkim na trzy punkty.