Bośnia i Hercegowina – Portugalia typy, kursy i zapowiedź (16.10.2023)

Mamy dla was kapitalne Bośnia i Hercegowina – Portugalia typy na mecz eliminacji Euro 2024. Koniecznie sprawdźcie, co przewidujemy w kontekście tego spotkania.

Bośnia i Hercegowina – Portugalia typy i przewidywania

Pewnie już sprawdziliście, jak wyglądają nasze Bośnia i Hercegowina – Portugalia typy na mecz w ramach kwalifikacji do mistrzostw Europy 2024. Przewidujemy, że zwycięstwo w trakcie tego pojedynku odnotuje reprezentacja Portugalii. W takiej prognozie absolutnie nie ma przypadku. Mamy tutaj na uwadze mamy nade wszystko to, że Portugalczycy doskonale radzą sobie w eliminacjach do Euro 2024.

Bośnia i Hercegowina - Portugalia typy

Przez dotychczasowe spotkania eliminacyjne Portugalia szła niczym burza. Reprezentacja tego kraju zaliczyła aż siedem triumfów z rzędu! To chyba mówi samo za siebie. A jeszcze bardziej imponuje bilans bramkowy Portugalczyków – to 27 goli strzelonych i dwie stracone bramki.

Mamy jeszcze jedną prognozę w sprawie tego pojedynku. Chodzi o typ, że obie drużyny nie strzelą gola. Tutaj uwzględniliśmy to, iż w 11 z ostatnich 15 meczów, w których grała Bośnia i Hercegowina, tylko jedna drużyna strzelała gola lub notowaliśmy bezbramkowe remisy.

Portugalia – jak już wspomnieliśmy – imponuje formą i jest liderem grupy J. Bośnia i Hercegowina zajmuje zaś czwartą lokatę.

Bośnia i Hercegowina – Portugalia ostatnie wyniki

Jak w ostatnich tygodniach wypadały te dwie drużyny? Rzućmy okiem na wyniki osiągane przez piłkarzy Bośni i Hercegowiny oraz Portugalii:

Ostatnie mecze Bośni i Hercegowiny

 • Liechtenstein – Bośnia i Hercegowina 0:2
 • Islandia – Bośnia i Hercegowina 1:0
 • Bośnia i Hercegowina – Liechtenstein  2:1

Ostatnie mecze Portugalii

 • Portugalia – Słowacja 3:2
 • Portugalia – Luksemburg 9:0
 • Słowacja – Portugalia 0:1

Bośnia i Hercegowina – Portugalia bezpośrednie mecze

Kiedy odbywały się ostatnie mecze tych dwóch ekip i jakie padały w nich wyniki? Rzućmy okiem.

 • Portugalia – Bośnia i Hercegowina 3:0
 • Portugalia – Bośnia i Hercegowina 6:2
 • Bośnia i Hercegowina – Portugalia 0:0

Po raz ostatni te drużyny spotkały się 17 czerwca 2023 roku. Wówczas reprezentacja Portugalii okazała się zdecydowanie lepsza i wygrała 3:0. Jak będzie tym razem? Czas pokaże!

Bośnia i Hercegowina – Portugalia kursy bukmacherskie

Znacie już nasze Bośnia i Hercegowina – Portugalia typy. Przewidujemy wygraną reprezentacji Portugalii. Zupełnie zbieżne przeczucia mają bukmacherzy.

 • Wygrana Bośni i Hercegowiny: 6,40
 • Remis: 4,25
 • Wygrana Portugalii: 1,52

Gdzie oglądać Bośnia i Hercegowina – Portugalia? Transmisja

Zastanawiasz się kiedy mecz Bośnia Hercegowina – Portugalia dojdzie do skutku? Spotkanie zostało przewidziane na 16 października 2023 roku. W ciemno można zakładać, że emocji nie zabraknie. O której Bośnia i Hercegowina – Portugalia? Rywalizacja ma się rozpocząć o godz. 20:45.

Warto wspomnieć o tym, że dostępna będzie transmisja. Mecz będzie można śledzić na kanale Polsat Sport Premium 1. Niewątpliwie warto wygospodarować nieco czasu, by zobaczyć to spotkanie.

Wolisz oglądać mecz za pośrednictwem internetu? Będzie taka możliwość. W tym celu należy sięgnąć po subskrypcję na Polsat Box Go.