Eliminacje Euro 2024 – typy i kursy bukmacherskie [ moje typowanie ]

Trwają już eliminacje Euro 2024. Typy bukmacherskie na najciekawsze, naszym zdaniem mecze, znajdziesz poniżej. Wraz z nimi przygotowaliśmy wyjątkowo cenne analizy, które pomogą w obstawianiu.

Eliminacje Euro 2024 typy bukmacherskie (28.03.2023)

Powyżej poznałeś nasze typy na nadchodzące mecze eliminacji Euro 2024. Typowanie mamy we krwi, a więc czas na analizy, dlaczego wybraliśmy takie, a nie inne zakłady.

el. Euro 2024 typowanie: Wygrana Turcji bądź remis z Chorwacją

Nasze pierwsze eliminacje Euro 2024 typy na dzisiaj to wygrana bądź remis Turcji z Chorwacją. Uważamy, że Turcy nie przegrają. To reprezentacja, która lubi grać na własnym terenie. Potwierdzeniem jest fakt, że Turcy wygrali 5 z 7 ostatnich domowych spotkań. Chorwaci staną więc przed ciężkim zadaniem. Brązowi medaliści mistrzostw świata naszym zdaniem nie wygrają tego meczu.

el. Euro 2024 typowanie: Poniżej 2.5 bramki w meczu Turcja – Chorwacja

Spoglądając w historię bezpośredniej rywalizacji, pomiędzy Turcją, a Chorwacją widzimy, że aż w 4 z 5 ostatnich meczów padały maksymalnie dwa gole. Obie ekipy mogą i tym razem stworzyć dość zamknięte widowisko. Dlatego zakłady na under 2.5 gola wydają się zasadne.

el. Euro 2024 typowanie: Wygrana Hiszpanów ze Szkotami

Hiszpanie wygrali na inaugurację eliminacji Euro 2024 3:0 z Norwegią. Ponadto, La Furia Roja wygrała 3 z 4 ostatnich meczów przeciwko Szkotom. Ekipa z Półwyspu Iberyjskiego jest zdecydowanym faworytem tego meczu i powinna odnieść pewne zwycięstwo.

Euro 2024 typy bukmacherskie

Jak skuteczne są nasze na eliminacje Euro 2024 typy?

Sprawdź, jak poprzednio wyglądało nasze typowanie eliminacji Euro 2024.

  • Czechy wygrają z Polską: TRAFIONY
  • Belgia pokona Szwecję: TRAFIONY
  • Mbappe strzeli Holendrom: TRAFIONY
  • Anglia wygra pierwszą połowę z Ukrainą: TRAFIONY
  • Kane strzeli Ukrainie: TRAFIONY
  • Obie nie strzelą w meczu Portugalii z Luksemburgiem: TRAFIONY
  • Powyżej 2.5 gola Polska – Albania: NIETRAFIONY
  • Francja wygra z Irlandią: TRAFIONY
  • Holandia pokona Gibraltar min. 5 bramkami: NIETRAFIONY

Gdzie obstawiać eliminacje Euro 2024? Zakłady pod lupą

Przejrzeliśmy na eliminacje Euro 2024 zakłady bukmacherskie. Wybraliśmy najlepszych operatorów z najbardziej atrakcyjnymi w naszym odczuciu bonusami dla graczy. Ich oferty sprawdzisz w poniższej tabeli.

Bukmacherzy
Bonusy
Obstaw tutaj

1.Superbet

najlepsi bukmacherzy to SUPERBET

🎁Bonus - do 3754 zł

✅Załóż konto z kodem - BETMAX

 

2.BetclicNajlepsze strony bukmacherskie BETCLIC

🎁Bonus - cashback do 200 zł

✅Załóż konto z kodem - BETPLMAX

 

3.STSSTS

🎁Bonus - do 1660 złotych
✅Załóż konto z kodem - STSMAX

4.Fortunanajlepsi bukmacherzy to Fortuna

🎁Bonus - do 630 zł

✅Załóż konto z kodem - BETMAX

 

5.Betfannajlepsi bukmacherzy online BETFAN

🎁Bonus - do 300 zł złotych

✅Załóż konto z kodem - BETFANMAX

 

Jak obstawiać eliminacje Euro 2024?

Chcesz postawić na eliminacje Euro 2024 zakłady, a nie wiesz co wybrać? Spójrz na krótki poradnik, dzięki któremu będziesz wiedział, jak wykorzystać swoje na eliminacje Euro 2024 typy bukmacherskie. Co można obstawiać, a co warto? Spójrz na kilka proponowanych przez nas rodzajów zakładów bukmacherskich.

Zwycięzca meczu

Najpopularniejsze zakłady na eliminacje Euro 2024 to bez dwóch zdań obstawianie zwycięzcy meczu. W ten sposób typujesz która reprezentacja wygra, a możesz postawić zakłady także na remis.

Handicap

Kiedy mierzą się silnie reprezentacje z dużo słabszymi, a takie często są uroki eliminacji Euro 2024, można próbować grać zakłady z handicapem na bramki. Wówczas od końcowego wyniku odejmuje się bądź dodaje wybranej drużynie określoną liczbę goli. Na przykład wygrana Portugalii z Liechtensteinem z handicapem -4.5 dla Portugalii oznacza, że CR7 i spółka muszą wygrać minumum pięcioma bramkami.

Liczba bramek

Nie trzeba stawiać na wyniki meczów, a można zagrać overy i undery bramkowe. Obstawiasz w ten sposób na przykład, że w meczu eliminacji Euro 2024 padnie powyżej 2.5 gola, co oznacza, że muszą zostać strzelone przynajmniej trzy bramki.

Strzelec gola

Kiedy na boisku przebywa Mbappe czy inny bramkostrzelny piłkarz, możesz pokusić się o zakłady, że to właśnie on strzeli jednego z goli.

Obie strzelą

Ciekawym zakładem na el. Euro 2024 jest też BTTS, czyli both teams to score. Zakłady na obie strzelą można postawić, że właśnie obie reprezentacje zdobędą gole lub też, że tak się nie wydarzy.