Grecja – Francja typy i kursy bukmacherskie (21.11.2023)

To już dziesiąta kolejka kwalifikacji do mistrzostw Europy 2024. W tym tekście przedstawiamy godne uwagi Grecja – Francja typy. Koniecznie sprawdźcie, co przeczuwamy w kontekście tego spotkania. Na pewno zadzieje się sporo!

Grecja – Francja typy bukmacherskie

Za moment omówimy nasze Grecja – Francja typy bukmacherskie na mecz, który został przewidziany w ramach eliminacji do mistrzostw Europy 2024. Najpierw jednak sprawdźmy, jak obecnie wygląda sytuacja w tabeli grupy B.

Grecja - Francja typy
fot. Icon Sport

Francja jest liderem tego zestawienia. “Trójkolorowi” w zmaganiach kwalifikacyjnych radzą sobie wręcz perfekcyjnie. Mają na koncie siedem zwycięstw, a bilans bramkowy tego zespołu to 27:1. Komplet 21 punktów sprawia, że francuscy piłkarze są już pewni wyjazdu na Euro.

Grecja zaś wciąż walczy o przepustkę na mistrzostwa. Ten zespół ma 12 “oczek” i w grupowej tabeli zajmuje trzecie miejsce. Do tej pory cztery razy wygrywał i trzykrotnie schodził z boiska pokonany. Bilans bramkowy Greków to 12 strzelonych goli i sześć bramek straconych.

A co z tymi naszymi typami? Wygraną Francuzów przewidujemy ze względu na to, że ten zespół pokonywał Greków w dwóch z poprzednich trzech bezpośrednich starć. Wymowna statystyka, prawda?

Poza tym uważamy, że pierwszego gola zdobędą tutaj Francuzi. W tym przypadku uwzględniliśmy to, iż Francja strzeliła premierową bramkę w 11 z ostatnich 15 meczów w eliminacjach mistrzostw Europy.

Grecja – Francja kursy bukmacherskie

Spoglądamy na kursy bukmacherskie. Kurs na wygraną Greków to 4,65, a na remis – 3,30. W kontekście wygranej Francji mnożnik wynosi 1,72.

Kursy bukmacherskie nie pozostawiają więc cienia wątpliwości. Faworytem tego spotkania jest reprezentacja Francji. Trudno zakładać, by ten zespół mógł przegrać z Grekami. Niżej notowany zespół może jednak upatrywać swoich szans w tym, że francuska drużyna awans ma już w kieszeni. Być może zatem w poczynania “Trójkolorowych” wkradnie się trochę rozluźnienia.

Grecja – Francja bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Ostatni bezpośredni pojedynek tych dwóch ekip miał miejsce 19 czerwca 2023 roku. Wtedy Francja pokonała Grecję 1:0. 15 listopada 2006 roku było 1:0 dla Francji, zaś 25 czerwca 2004 roku wygrała Grecja (1:0).

A jakie wyniki padały w ostatnich meczach Greków i Francuzów? “Trójkolorowi” mają za sobą zwycięstwa z takimi reprezentacjami jak Gibraltar 14:0, Szkocja 4:1 oraz Holandia 2:1.

Grecja zaś ostatnio pokonywała Nową Zelandię 2:0 i Irlandię 2:0, a poza tym przegrała z holenderską drużyną narodową 0:1.

Gdzie oglądać Grecja – Francja? Transmisja i godzina

Mecz Grecja – Francja dojdzie do skutku w ramach 10. kolejki kwalifikacji do mistrzostw Europy. Spotkanie zaplanowane zostało na 21 listopada 2023 roku. Początek rywalizacji nastąpi o 20:45.

Bezpośrednia transmisja z tego starcia dostępna będzie na kanale Polsat Sport Extra. Oczywiście pojawi się też szansa na oglądanie meczu w internecie – na platformie Polsat Box Go.