Irlandia – Francja typy i kursy (eliminacje Euro 2024)

Poniedziałkowe starcie w Dublinie to jedno z ciekawiej zapowiadających się spotkań tego dnia. Sprawdźcie nasze na Irlandia – Francja typy i analizę przedmeczową.

Irlandia – Francja typy i przewidywania

Finalista ubiegłorocznego Mundialu, który w finale uznać musiał wyższość reprezentacji Argentyny pewnie rozpoczął rozgrywki eliminacyjne do Mistrzostw Europy w 2024 roku. Czy po pierwszym, spektakularnym triumfie przed własną publicznością podopiecznych Didiera Deschampsa wyhamują Irlandczycy? Jesteśmy pełni nadziei na ciekawe, poniedziałkowe starcie Irlandia – Francja. Typy, które przedstawiliśmy stworzyliśmy w oparciu o statystyki ostatnich rozegranych meczów i o ich wyniki.

irlandia - francja typy

Reprezentacji Irlandii nie zobaczyliśmy w ubiegłorocznych Mistrzostwach Świata w Katarze. Podopieczni Stephana Kenny’ego rozegrali w tym czasie dwa spotkania towarzyskie, wygrywając z Maltą i przegrywając z Norwegami. Z racji tego, że w grupie B eliminacji EURO mamy 5. zespołów Irlandczycy w pierwszej kolejce pauzowali. Zespół z Wysp rozegrał 22 marca spotkanie towarzyskie z ekipą Łotwy, które Irlandczycy wygrali w stosunku 3:2. Czy w pierwszy dla siebie meczu eliminacji, przed własną publicznością w Dublinie ekipa Kenny’ego będzie w stanie postawić jakikolwiek opór Trójkolorowym?

Francuzi już na starcie eliminacji Mistrzostw Europy, które w przyszłym roku odbędą się na niemieckich boiskach są wymieniani w gronie faworytów do końcowego triumfu. Nie ma się czemu dziwić, gdyż skład jakim dysponuje Didier Deschamps jest niesamowicie silny. Śmiało można wysnuć tezę, że to jedno z najlepszych pokoleń francuskiego futbolu. Nie każdy trener ma w swojej formacji ofensywnej zawodników takich jak Mbappe, Griezmann czy Coman. O sile Trójkolorowego ataku przekonali się w piątek Holendrzy, którym na własnym obiekcie Francuzi zaaplikowali 4. trafienia. Jeśli Les Bleus utrzymają taką formę przez całe eliminacje to pozostałym reprezentacją zostanie bić się o drugie miejsce premiowane awansem, gdyż Mbappe i spółka mogą być poza zasięgiem.

Naszym zdaniem poniedziałkowe spotkanie zakończy się wygraną Francuzów, którzy dość pewnie powinni kontrolować to spotkanie. Podopieczni Didiera Deschampsa pokazali niesamowity futbol w otwierającym ich eliminacje starciu z reprezentacją Holandii. Niesamowicie prezentuję się statystyka meczów eliminacje EURO w wykonaniu Trójkolorowych, wygrali oni 10. z ostatnich 15. takich pojedynków. Uważamy także, że w meczu tym obydwa zespoły trafią do siatki rywali. Spoglądając w statystyki ostatnich meczów zarówno Irlandczyków jak i Francuzów widzimy, że zdobywali oni bramki w 5. swoich ostatnich meczach.

Irlandia – Francja ostatnie wyniki

Zachęcamy do zapoznania się z ostatnimi rezultatami obydwu zespołów, które zamieszczamy poniżej.

Ostatnie mecze Irlandii

  • Irlandia – Łotwa 3:2
  • Malta – Irlandia 0:1
  • Irlandia – Norwegia 1:2

Ostatnie mecze Francji

  • Francja – Holandia 4:0
  • Argentyna – Francja 3:3
  • Francja – Maroko 2:0

Irlandia – Francja bezpośrednie mecze

Historia bezpośrednich pojedynków tych zespołów sięga 1953 roku. W ostatnich latach drużyny te rzadziej rywalizowały między sobą. Oto ostatnie wyniki

  • Irlandia – Francja 2:0
  • Francja – Irlandia 2:1
  • Francja – Irlandia 1:1

Ostatnie triumf nad Francuzami Irlandczycy odnieśli w 1981 roku. Czy w poniedziałkowy wieczór uda im się znów sięgnąć po 3 punkty?

Irlandia – Francja kursy bukmacherskie

Przed nami niesamowite emocje w starciu Irlandia – Francja. Typy bukmacherów na ten pojedynek to, podobnie jak u nas, triumf Trójkolorowych.

Gdzie oglądać Irlandia – Francja? Transmisja

Kiedy, gdzie i o której Irlandia – Francja? Spotkanie na Aviva Stadium w Dublinie rozpocznie się w poniedziałek, 27 marca o godzinie 20:45. Mecz obejrzeć będzie można na antenie Polsat Sport Fight oraz na platformie Polsat Box Go.