Holandia – Gibraltar typy i kursy (eliminacje Euro 2024)

W poniższym tekście zajmiemy się meczem w Rotterdamie i przedstawimy wam nasze na Holandia – Gibraltar typy. To spotkanie w ramach drugiej kolejki eliminacji Euro 2024.

Holandia – Gibraltar typy i przewidywania

Z pewnością wielu sympatyków piłki nożnej na świecie stwierdzić może, że takie mecze jak ten nie są potrzebne. Moje zdanie na ten temat jest całkowicie odmienne. Może takie starcia niewiele wnoszą w kwestii wyników ale dla piłkarzy z takich krajów jak Gibraltar czy San Marino spotkania z najlepszymi ekipami globu są niesamowitym przeżyciem i zarazem nagrodą za często łączenie pasji z pracą zawodową. W grupie B obok Holendrów i reprezentacji Gibraltaru zobaczymy też ekipy Francji, Grecji i Irlandii. Poniżej znajdziecie nasze analizy na mecz Holandia – Gibraltar. Typy na to spotkanie mogą wskazywać tylko jednego zwycięzcę.

holandia - gibraltar typy

Reprezentanci Holandii rozpoczęli udział w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2024 od potknięcia. Co prawda wielu wskazywało, że Pomarańczowi w starciu z Francuzami są skazani na porażkę, ale rozmiary tej przegranej są dość spore. Podopieczni Ronalda Koemana na Stade de France stracili aż 4 bramki. Oranje wrócili do gier reprezentacyjnych po dość udanym Mundialu, z którego odpadli w ćwierćfinale z późniejszym Mistrzem Świata- Argentyną.

Podopieczni Julio Cesara Ribasa rozpoczęli eliminacje EURO od porażki na własnym obiekcie z ekipą Grecji. Nie ma się co oszukiwać. Reprezentacja Gibraltaru za sukces uzna z pewnością jakiekolwiek 3. punkty zdobyte po triumfie nad którymś z eliminacyjnych rywali. Mamy jednak nadzieję na walkę do samego końca i zostawienie ogromu serca na boisku. Spoglądając w statystyki ostatnich meczów reprezentacji Gibraltaru znaleźć można jednak kilka pozytywów. Podopieczni Julio Cesara Ribasa potrafili wygrać z Andorą oraz zremisować z m.in. Bułgarią czy Wyspami Owczymi.

Naszym zdaniem poniedziałkowe starcie zakończy się pewnym triumfem reprezentacji prowadzonej przez Ronalda Koemana. Pomarańczowi podrażnieni porażką w Paryżu zrobią wszystko by jak najszybciej o niej zapomnieć i ruszą do ataku od pierwszych minut. Stawiamy więc, że wygrają przynajmniej pięcioma golami. I co logiczne także, że w spotkaniu tym padnie powyżej 4.5 gola. Na nieszczęście gości poniedziałkowego meczu taki scenariusz jest raczej nieunikniony. Do tej pory w dwóch bezpośrednich pojedynkach tych reprezentacji Holendrzy zdobyli łącznie 13. goli przy ani jednym trafieniu reprezentacji Gibraltaru.

Holandia – Gibraltar ostatnie wyniki

Poniżej prezentujemy ostatnie wyniki, które uzyskały obydwie drużyny

Ostatnie mecze Holandii

  • Francja – Holandia 4:0
  • Holandia – Argentyna 2:2
  • Holandia – USA 3:1

Ostatnie mecze Gibraltaru

  • Gibraltar – Grecja 0:3
  • Gibraltar – Andora 1:0
  • Gibraltar – Liechtenstein 2:0

Holandia – Gibraltar bezpośrednie mecze

Tak jak pisaliśmy powyżej, do tej pory rozegrano dwa, bezpośrednie pojedynki tych reprezentacji

  • Holandia – Gibraltar 6:0
  • Gibraltar – Holandia 0:7

Czy w poniedziałek, reprezentacji Gibraltaru trafi do siatki Oranje po raz pierwszy w historii?

Holandia – Gibraltar kursy bukmacherskie

Poznaliście nasze na potyczkę Holandia – Gibraltar typy. Również bukmacherzy nie dają praktycznie żadnych szans ekipie gości.

Gdzie oglądać Holandia – Gibraltar? Transmisja

O której Holandia – Gibraltar? Pierwszy gwizdek w Rotterdamie w poniedziałek, 27 marca o godzinie 20:45. Transmisję meczu znaleźć będzie można na kanale Polsat Sport Premium 2 oraz w internecie na platformie Polsat Box Go.