Start Gniezno – Falubaz Zielona Góra typy, składy i transmisja

Falubaz Zielona Góra nie przestaje myśleć o awansie do PGE Ekstraligi. Zupełnie inne cele mają w Gnieźnie. Co przyniesie mecz ostatniej kolejki eWinner 1. ligi? Rzućmy okiem na Start Gniezno – Falubaz Zielona Góra typy.

Znakomite typy bukmacherskie na mecz Startu Gniezno z Falubazem Zielona Góra (24.07.2022)

Specjalnie dla was przeanalizowaliśmy Start Gniezno – Falubaz Zielona Góra kursy. Jakie przewidywania mamy w kontekście pojedynku w pierwszej stolicy Polski? Nasze przeczucia prezentujemy poniżej.

Max Fricke katem Startu Gniezno?

W zeszłym roku Stelmet Falubaz Zielona Góra spadł z PGE Ekstraligi. Teraz drużyna z Winnego Grodu walczy o to, by wrócić na salony. Falubaz jest mocny, ale chyba nie aż tak, jak można było się spodziewać przed sezonem 2022.

Start Gniezno - Falubaz Zielona Góra typy

Aktualnie zielonogórzanie zajmują w tabeli eWinner 1. ligi pozycję wicelidera. Falubaz póki co zgromadził na swoim koncie 24 punkty. Ta ekipa dziewięciokrotnie wygrywała, dwa razy remisowała i dwukrotnie musiała uznawać wyższość drużyn przeciwnych.

Aforti Start Gniezno znajduje się w zdecydowanie gorszym położeniu. Czerwono-czarni z dorobkiem ośmiu “oczek” zamykają zestawienie pierwszej ligi. Trzykrotnie wygrywali, raz zremisowali i dziewięciokrotnie musieli przełykać gorycz porażki.

Start jest poważnie zagrożony spadkiem. Jeżeli 23 lipca ROW Rybnik pokona Orła Łódź, to czerwono-czarni będą już pewni jazdy w drugiej lidze 2023. Jeśli natomiast “Rekiny” przegrają, to piłeczka pozostanie po stronie gnieźnian. Będą musieli pokonać Falubaz, by uniknąć degradacji.

Pierwszy mecz Falubazu ze Startem zakończył się rezultatem remisowym. Tym razem natomiast przeczuwamy sukces zielonogórzan. Skąd właśnie takie Start Gniezno – Falubaz Zielona Góra typy? Po prostu ekipa z Winnego Grodu jest zdecydowanie mocniejszym zespołem, na co wskazuje chociażby skład czy sytuacja w tabeli. Zielonogórzanie powinni z przytupem zakończyć sezon zasadniczy.

Przewidujemy, że liderem Falubazu będzie Max Fricke. Ten zawodnik jest jednym z najlepszych na zapleczu PGE Ekstraligi. Podczas meczu w Gnieźnie powinien wykorzystać swoje umiejętności i doświadczenie, by zdobyć przynajmniej 11 punktów.

Start Gniezno – Falubaz Zielona Góra składy. Kto wystąpi w tym meczu?

Przed spotkaniem w ramach 14. kolejki eWinner 1. ligi w pierwszej stolicy Polski warto zerknąć na Start Gniezno – Falubaz Zielona Góra składy awizowane. Oto one:

Aforti Start Gniezno:
9. Michael Jepsen Jensen
10. Szymon Szlauderbach
11. Ernest Koza
12. Oskar Fajfer
13. Antonio Lindbaeck
14. Marcel Studziński
15. Mikołaj Czapla
16. 

Stelmet Falubaz Zielona Góra:
1. Krzysztof Buczkowski
2. Jan Kvech
3. Rohan Tungate
4. Piotr Protasiewicz
5. Max Fricke
6. Maksym Borowiak
7. Fabian Ragus
8. 

Start Gniezno – Falubaz Zielona Góra transmisja. Gdzie i kiedy oglądać ten pojedynek?

Spotkanie Aforti Startu Gniezno ze Stelmet Falubazem Zielona Góra zaplanowane zostało na 24 lipca. Początek rywalizacji o godzinie 14:00.

Mecz będzie można oglądać w telewizji i internecie. Start Gniezno – Falubaz Zielona Góra transmisja pojawi się na Canal+ online i Canal+ Sport 5.

FAQ

  • Jakim wynikiem zakończył się pierwszy mecz Falubazu ze Startem?

Padł remis 45:45.

  • Gdzie świetne typy na Start – Falubaz? 

Zostały one przedstawione w niniejszym tekście.