Falubaz Zielona Góra – ROW Rybnik typy, kursy i transmisja (8.10.2023)

Czas na wielki finał zmagań na zapleczu PGE Ekstraligi! Z tej okazji przedstawiamy wam godne uwagi Falubaz Zielona Góra  – ROW Rybnik typy. Koniecznie sprawdźcie naszą prognozę!

Falubaz Zielona Góra – ROW Rybnik typy i przewidywania

Spotkanie Falubaz Zielona Góra – ROW Rybnik raczej nie powinno zagwarantować zbyt wielu emocji. Zdecydowanym faworytem jest drużyna gospodarzy. Wątpliwe, że “Rekiny” będą w stanie zawiesić wysoko poprzeczkę. Falubaz powinien dopełnić formalności. Po pierwszym finale zielonogórzanie są w niezwykle komfortowym położeniu – mają 10 pkt przewagi.

Falubaz Zielona Góra - ROW Rybnik typy

Generalnie więc przeczuwamy, że Falubaz wygra z ROW-em bez większych problemów. Poza tym zakładamy, że jednym z liderów miejscowej ekipy będzie Rohan Tungate.

Ten zawodnik niewątpliwie ma ogromny potencjał, co powinien tym razem udowodnić. Naszym zdaniem zdobędzie on około 11 punktów. Australijczyk ostatnimi czasy może rewelacyjnie nie jeździł, ale uważamy, że tym razem zdecydowanie się przełamie.

Falubaz Zielona Góra – ROW Rybnik składy awizowane

Poniżej przedstawiamy awizowane składy na mecz Falubazu Zielona Góra z ROW-em Rybnik. Koniecznie sprawdźcie, na jakie zestawienia zamierzają postawić opiekunowie obu ekip.

Enea Falubaz Zielona Góra
9. Przemysław Pawlicki
10. Rasmus Jensen
11. Rohan Tungate
12. Luke Becker
13. Krzysztof Buczkowski
14. Maksym Borowiak
15. Michał Curzytek

ROW Rybnik
1. Matej Zagar
2. Kamil Winkler
3. Patryk Wojdyło
4. Patrick Hansen
5. Brady Kurtz
6. Paweł Trześniewski
7. Kacper Tkocz

Falubaz Zielona Góra – ROW Rybnik bezpośrednie mecze

Po raz ostatni te dwie drużyny spotkały się w dniu 29 września 2023 roku. Wówczas ROW Rybnik przegrał na domowym owalu – spotkanie zakończyło się rezultatem 40:50. Był to oczywiście pierwszy mecz finałowy w ramach 1. Ligi Żużlowej.

  • ROW Rybnik – Falubaz Zielona Góra 40:50
  • Falubaz Zielona Góra – ROW Rybnik 65:25
  • ROW Rybnik – Falubaz Zielona Góra 38:52

Wcześniej doszło do konfrontacji w Zielonej Górze. 12 sierpnia 2023 roku Falubaz odnotował pewne zwycięstw. Rybniczanie zostali wręcz rozbici – padł wynik 65:25.

Kiedy, o której i gdzie oglądać Falubaz Zielona Góra – ROW Rybnik? Transmisja

8 października 2023 roku już absolutnie wszystko będzie jasne. Tego dnia poznamy beniaminka PGE Ekstraligi 2024. Kiedy Falubaz Zielona Góra – ROW Rybnik i o której godzinie? Rywalizacja w Winnym Grodzie rozpocznie się 8 października o godzinie 16:30.

Tak naprawdę trudno tutaj zakładać jakąkolwiek niespodziankę. Falubaz Zielona Góra twardo kroczy w kierunku najwyższej klasy rozgrywkowej i wydaje się, że ROW Rybnik nie da rady zatrzymać tej ekipy. Zielonogórzanie są naprawdę mocni, a przed własną publicznością bez problemu powinni postawić kropkę nad “i”.

Rewanżowy finał 1. Ligi Żużlowej oczywiście będzie transmitowany. Rywalizację będzie można śledzić na Canal+ Sport 5. Nie zabraknie też streamu internetowego. Przekaz online pojawi się na platformie Canal+ online. Można z niej korzystać z poziomu telewizorów ze SmartTV, smartfonów, tabletów, a także komputerów. Możliwości jest więc bardzo dużo.