Start Gniezno – ROW Rybnik typy, transmisja i składy

Bardzo mocno rozpędziła nam się rywalizacja w ramach rozgrywek na zapleczu PGE Ekstraligi. 20 czerwca o 18:00 dojdzie do ważnego starcia w kontekście walki o awans do play-offów. Przed tym pojedynkiem przeanalizowaliśmy Start Gniezno – ROW Rybnik kursy.

Sprawdź atrakcyjne typy na mecz Aforti Start Gniezno – ROW Rybnik (20.06.2022)

Czy Aforti Start Gniezno wygra drugi domowy mecz w tym sezonie eWinner 1. Ligi? Poniżej zamieściliśmy najlepsze Start Gniezno – ROW Rybnik typy.

Zacięte widowisko w Gnieźnie?

W naszej opinii istnieje duże prawdopodobieństwo, że ten mecz będzie naprawdę bardzo zacięty i emocjonujący. Obie ekipy walczą o play-offy, obie też potrzebują punktów, by odskoczyć od miejsca zagrożonego degradacją do najniższej klasy rozgrywkowej.

Start Gniezno - ROW Rybnik typy

Aforti Start Gniezno do tej pory wygrał tylko jeden domowy mecz – z ekipą Trans MF Landshut Devils 52:38. Ogółem ma na koncie dwa zwycięstwa, remis i pięć porażek. Czerwono-czarni zajmują w tabeli dopiero siódme miejsce. Zgromadzili dotychczas pięć “oczek”.

ROW Rybnik ma identyczną zdobycz. Również dwukrotnie wygrywał, raz zremisował i pięciokrotnie musiał uznawać wyższość przeciwników. Rybniczanie znajdują się aktualnie na szóstym miejscu. Obie te ekipy mają tylko “oczko” przewagi nad ostatnim w tabeli Zdunek Wybrzeżem Gdańsk.

Pierwszy w tym sezonie mecz tych dwóch drużyn odbył się 8 maja 2022 roku w Rybniku. Wówczas ROW wygrał ze Startem 59:31. Najwięcej punktów dla “Rekinów” zdobyli Nicolai Klindt (15), Andreas Lyager (12+2) oraz Krystian Pieszczek (12+3). Po stronie gości najlepiej punktował Michael Jepsen Jensen (9).

Naszym zdaniem tym razem górą będą gnieźnianie. Powinni oni wykorzystać znajomość własnego toru i fakt, że na papierze mają mocniejszy skład. Wydaje się, że dotychczas nie udawało się wykorzystywać całego potencjału tej ekipy.  Przeczuwamy też, że ROW mocno postawi się Startowi i to będzie wyrównane widowisko.

Jakie jeszcze mamy Start Gniezno – ROW Rybnik typy? Zakładamy, że tutaj bardzo dobrze pojedzie Oskar Fajfer. Kapitan czerwono-czarny powinien pociągnąć ten wózek i zdobyć dla gospodarzy co najmniej 10 punktów. W tym sezonie prezentuje wysoką formę, więc na pewno jest w stanie to zrobić.

Start Gniezno – ROW Rybnik składy. Jakie zestawienia awizowały sztaby?

Przed meczem w pierwszej stolicy polski oczywiście warto przeanalizować Start Gniezno – ROW Rybnik składy awizowane:

Aforti Start Gniezno 
9. Antonio Lindbaeck
10. Ernest Koza
11.
12. Szymon Szlauderbach
13. Oskar Fajfer
14. Marcel Studziński
15. Mikołaj Czapla

ROW Rybnik
1. Krystian Pieszczek
2. Grzegorz Zengota
3. Nicolai Klindt
4. Patryk Wojdyło
5. Andreas Lyager
6. Paweł Trześniewski
7. Kacper Tkocz
8. Lech Chlebowski

Start Gniezno – ROW Rybnik transmisja. Gdzie, kiedy i o której obejrzeć mecz?

Konfrontacja Aforti Startu Gniezno z ROW-em Rybnik przewidziana została na 20 czerwca. Początek zmagań w ramach tego spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Z pewnością emocji nie powinno zabraknąć.

Ci, którzy nie pojawią się na stadionie, będą mogli śledzić ten pojedynek w telewizji i internecie. Start Gniezno – ROW Rybnik transmisja dostępna będzie na Canal+ Sport 5 i Canal+ online.

FAQ

  • Gdzie oglądać mecz Start – ROW?

Transmisję znajdziesz na Canal+ Sport 5 i Canal+ online. Mecz odbędzie się 20 czerwca o 18:00.

  • Kto jest faworytem?

Wydaje się, że za faworyta uznać należy Aforti Start Gniezno, choć na pewno nie można skreślać ROW-u Rybnik. “Rekiny” mogą postawić bardzo twarde warunki.