F1 Abu Zabi transmisja: gdzie oglądać Grand Prix Abu Zabi? Transmisja i stream

Przed nami ostatni wyścig Formuły 1 w sezonie 2022! W niniejszym tekście odpowiadamy na pytanie GP Abu Zabi gdzie oglądać? Niewątpliwie nikt nie powinien mieć kłopotu z uzyskanie dostępu do transmisji.

GP Abu Zabi – gdzie oglądać transmisję F1? Wyścig na żywo

Cykl Formuły 1 2022 przyniósł sporo emocji. Ciekawy powinien być również ostatni akcent zmagań w ramach prestiżowych mistrzostw. Choć przesądzone jest, że tytuł powędruje w ręce Maxa Verstappena, to bój o wicemistrzostwo toczą jeszcze Charles Leclerc i Sergio Perez. Choćby z tego powodu warto zapamiętać, gdzie i kiedy dostępna będzie F1 Abu Zabi transmisja.

Formuła 1 GP - gdzie oglądać?
Oglądaj transmisję na żywo

Jeżeli ktoś nie będzie mógł śledzić przekazu live z Abu Zabi, to oczywiście pojawią się alternatywne rozwiązania. Chodzi choćby o wyniki na żywo. Najważniejsze informacje będą przekazywane między innymi za pośrednictwem profili Formuły 1 w mediach społecznościowych.

F1 Abu Zabi transmisja telewizyjna, na jakim kanale?

20 listopada niewątpliwie warto włączyć telewizor, by śledzić zmagania w ramach Grand Prix Abu Zabi. Parada kierowców rozpocznie się o godzinie 12:00, a o 13:00 na antenie Eleven Sports 1 pojawi się studio.

f1 Abu Zabi transmisja

Również na Eleven Sports 1 dostępna będzie F1 transmisja Abu Zabi. Jeżeli nie posiadasz tego kanału w pakiecie telewizyjnym, to możesz poszukać alternatywnych rozwiązań. Legalny dostęp do Eleven Sports 1 gwarantuje choćby Pilot WP. To platforma dostępna z poziomu komputerów, ale i urządzeń mobilnych.

GP Abu Zabi F1 (20.11.2022) – o której wyścig?

Wiemy już, że transmisja z Abu Zabi pojawi się na Eleven Sports 1. A o której nastąpi początek ostatniego wyścigu Formuły 1 w 2022 roku? Otóż dojdzie do tego o 14:00. Pięć minut wcześniej ruszy przekaz live. Na 16:00 zaplanowano z kolei studio, w którym eksperci będą omawiać wyścig.