F1 Brazylia transmisja: gdzie oglądać Grand Prix Brazylii? Transmisja na żywo

Przed nami kolejne emocje związane z Formułą 1. Tym razem przyjdzie nam śledzić zmagania w Brazylii. Podpowiadamy GP Brazylii gdzie oglądać.

GP Brazylii – gdzie oglądać transmisję F1 na żywo?

Rywalizacja w ramach cyklu F1 2022 znajduje się już na końcowym etapie. Tym bardziej warto uważnie śledzić zmagania, bo potem czeka nas relatywnie długa przerwa. Póki co cieszmy się z możliwości obejrzenia kolejnego wyścigu z udziałem najlepszych kierowców na świecie. Gdzie będzie dostępna F1 Brazylia transmisja? Nikt nie powinien mieć większego kłopotu z tym, by uzyskać dostęp do bezpośredniego przekazu live.

Formuła 1 GP - gdzie oglądać?
Oglądaj transmisję na żywo

F1 Brazylia transmisja TV – gdzie?

Fanów Formuły 1 absolutnie nie brakuje. Między innymi kibice z Polski uważnie śledzą poczynania poszczególnych kierowców. W ciemno można zakładać, że podobnie będzie i tym razem. F1 transmisja zmagań w Brazylii pojawi się na antenie Eleven Sports 1. Oczywiście gorąco zachęcamy do tego, by zarezerwować sobie czas i śledzić rywalizację.

Jeżeli nie masz Eleven Sports 1 w pakiecie TV, to oczywiście możesz skorzystać choćby z internetowych platform. Ten kanał jest dostępny między innymi w ofercie Pilot WP. Alternatywnym rozwiązaniem jest oczywiście śledzenie wyników na żywo. Będą one dostępne między innymi na profilach społecznościowych Formuły 1.

GP Brazylia F1 (13.11.2022) – o której godzinie początek wyścigu?

Grand Prix Brazylii w Formule 1 zostało przewidziane na 13 listopada 2022 roku. Transmisja “na żywo” w Eleven Sports 1 rozpocznie się o godzinie 18:55. Pięć minut później kierowcy ruszą do walki o zwycięstwo.

Jeśli dysponujesz wolnym czasem, to oczywiście zachęcamy do śledzenia studia, które zostanie zorganizowane przed wyścigiem. Eksperci będą dzielić się swoimi prognozami i opiniami na antenie Eleven Sports 1 już od 18:00.