F1 USA transmisja: gdzie oglądać Grand Prix Stanów Zjednoczonych?

Zmagania w ramach Formuły 1 w 2022 roku powoli dobiegają końca. Jedna z ostatnich rund odbędzie się w Stanach Zjednoczonych. Wyjaśniamy, gdzie dostępna będzie F1 USA transmisja.

GP USA – gdzie oglądać na żywo?

Emocje po Grand Prix Japonii opadły już na dobre. Teraz czekają nas zmagania w Stanach Zjednoczonych. W ciemno można zakładać, że będzie naprawdę ciekawie. Oczywiście pojawi się F1 Stany Zjednoczone transmisja, dzięki czemu będzie można na bieżąco śledzić poczynania poszczególnych kierowców.

Formuła 1 GP - gdzie oglądać?
Oglądaj transmisję na żywo

Jeżeli nie będziesz mógł oglądać bezpośredniej transmisji z tych zmagań, to żaden problem. Oczywiście pojawi się też szansa na to, by śledzić wyniki “na żywo”. Można też po prostu sprawdzić rezultaty po zakończeniu rywalizacji. Pewnie niektórzy postawią na tę ostatnią opcję, a wszystko ze względu na to, że tym razem wyścig toczyć się będzie w godzinach wieczornych (czasu polskiego).

F1 Stany Zjednoczone transmisja w TV

Zastanawiasz się GP Stany Zjednoczone gdzie oglądać? W dniu 23 października bezpośredni przekaz live dostępny będzie na antenie Eleven Sports 1. Zanim rozpocznie się wyścig, stacja tradycyjnie wyemituje studio. Eksperci wejdą na antenę o godzinie 20:00.

55 minut później uwaga skupi się już na wyścigu. Właśnie wtedy przeniesiemy się do Stanów Zjednoczonych. Punktualnie o 21:00 ma ruszyć rywalizacja. O 23:00 powinno być już wszystko jasne. Po wyścigu znów czeka nas studio z analizami.

F1 transmisja z USA dostępna będzie też w internecie – między innymi na platformie WP Pilot.

f1 usa transmisja

GP USA F1 (23.10.2022) – o której godzinie?

Raz jeszcze warto przypomnieć, na którą godzinę zaplanowany został wyścig w Stanach Zjednoczonych. Rywalizacja zostanie zainaugurowana o godzinie 21:00, w dniu 23 października. Będzie się działo, oj będzie!