GP Arabii Saudyjskiej 2023 – gdzie oglądać F1 za darmo?

GP Arabii Saudyjskiej 2023 - gdzie oglądać F1 za darmo?

Czas na drugi wyścig Formuły 1 w sezonie 2023! Tym razem rywalizacja toczyć się będzie w Arabii Saudyjskiej. F1 gdzie oglądać za darmo? Wyjaśniamy.

GP Arabii Saudyjskiej 2023 F1 – gdzie oglądać za darmo?

Zapewne nie brakuje takich, którzy będą śledzić wyścig F1 online. Rywalizacja w Arabii Saudyjskiej zapowiada się fenomenalnie. Przed rokiem wygrał tam Max Verstappen. Teraz Holender z pewnością będzie chciał powtórzyć ten sukces.

Verstappen to jeden z faworytów cyklu F1 2023. Zmagania rozpoczął z wysokiego “C” – w premierowym wyścigu w Bahrajnie odnotował zwycięstwo. Tym samym potwierdził, że przerwa między sezonami niewiele zmieniła i nadal znajduje się w doskonałej dyspozycji.

Holenderski kierowca jest prawdziwą zmorą dla innych zawodników. Czy również tym razem będzie rozdawać karty? Odpowiedź na to pytanie przyniesie F1 transmisja. Tradycyjnie nikt nie powinien mieć problemu z uzyskaniem dostępu.

Oczywiście warunkiem jest uregulowanie opłaty subskrypcyjnej. Darmowy F1 stream 2023 nie będzie tym razem dostępny. Jak oglądać rywalizację w Arabii Saudyjskiej?

  1. Przejdź na stronę viaplay.pl.
  2. Następnie kliknij “uzyskaj pakiet”.
  3. Wybierz interesujące cię rozwiązanie – wariant miesięczny lub roczny.
  4. Dokonaj płatności.
  5. W ramach subskrypcji obejrzysz zarówno Grand Prix Arabii Saudyjskiej, jak i inne wyścigi Formuły 1 2023.

Gdzie śledzić z GP Arabii Saudyjskiej wyniki F1 online?

Chcesz być na bieżąco, bo interesuje cię Formuła 1 2023, ale uważasz, że wydawanie pieniędzy na transmisję to przesada? Jest rozwiązanie alternatywne. U legalnych bukmacherów będzie można śledzić wyniki “na żywo”.

Suche rezultaty to oczywiście nie to samo, co GP Arabii Saudyjskiej transmisja. Tylko dzięki przekazowi live możesz wyłapywać szczegóły i najmniejsze detale związane z rywalizacją o wygraną w Arabii Saudyjskiej. Na pewno emocji nie zabraknie, więc mimo wszystko warto rozważyć wykupienie dostępu do streamu.

Bukmacher Bonusy Sprawdź!

Zakłady bukmacherskie STS

100% do 300 zł, Cashback 100 zł, bonusy reload do 1500 zł

Odbierz bonus

Betclic

Cashback do 200 zł

Odbierz bonus

fortuna typy na dziś

Freebet 20 zł, cashback 600 zł, 100% do 2100 zł

Odbierz bonus

Warto również odnotować, że wyniki wyścigu w ramach Grand Prix Arabii Saudyjskiej będzie można obserwować też w mediach społecznościowych Formuły 1. Rezultaty będą pojawiać się ponadto na branżowych portalach czy na oficjalnej stronie internetowej F1. Generalnie możliwości na śledzenie wyników jest mnóstwo.

Początek wyścigu w Arabii Saudyjskiej już 19 marca o godz. 18:00.