GP USA 2022 wyniki na żywo (F1, 23.10.2022)

Pora na kolejną odsłonę zmagań w ramach F1 2022. Tym razem rywalizacja przeniesie się do Stanów Zjednoczonych. Gdzie będzie można śledzić GP USA 2022 wyniki na żywo?

Wyniki GP Stanów Zjednoczonych na żywo

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji z zawodów w USA, to polecamy F1 Stany Zjednoczony wyniki na żywo. Będzie można je śledzić choćby w poniższym oknie. Serdecznie do tego zachęcamy!

Zastanawiasz się, kto osiągnie najlepsze F1 wyniki USA? Na pewno w gronie największych faworytów tego wyścigu wymienić trzeba Maxa Verstappena. Każdy, kto śledzi cykl, ma z pewnością świadomość tego, że Holender w bieżącym sezonie prezentuje się wręcz znakomicie.

gp usa 2022 wyniki na żywo

Verstappen ma już w kieszeni tytuł mistrza świata. W pełni zasłużył na takie wyróżnienie. Jego rezultaty są naprawdę imponujące. A kto oprócz niego powinien osiągnąć solidne wyniki GP Stanów Zjednoczonych F1? Relatywnie wysoko stoją notowania takich kierowców jak Charles Leclerc czy Sergio Perez. Nie należy na pewno ich lekceważyć.

Monakijczyk i Meksykanin zapewne mogą namieszać. I to bardzo mocno. Podobnie jak Lewis Hamilton. To właśnie Brytyjczyk wygrał Grand Prix USA 2021. W przeszłości podczas zmagań w Stanach Zjednoczonych spisywał się on naprawdę rewelacyjnie. W sumie ma na swoim koncie sześć zwycięstw odniesionych w tym kraju.

GP USA wyniki to nie wszystko, gdzie oglądać wyścig?

Wyniki na żywo to dla ciebie za mało? My to doskonale rozumiemy. “Suche” rezultaty nie oddadzą w pełni wszystkich torowych wydarzeń. Właśnie dlatego rekomendujemy śledzenie transmisji na żywo.

Formuła 1 GP - gdzie oglądać?
Oglądaj transmisję na żywo

Wyścig będzie można obejrzeć na antenie Eleven Sports 1. Początek zmagań został wyznaczony na godzinę 21:00. Rywalizację najlepszych kierowców na świecie poprzedzi debata ekspertów. Warto obejrzeć również studio, by dowiedzieć się, jakie prognozy mają znawcy.

Nie posiadasz Eleven Sports 1 w pakiecie telewizyjnym? Żaden problem. Możesz postarać się o legalny dostęp do tego kanału za pośrednictwem internetu. Możesz go oglądać choćby na platformie WP Pilot. Oczywiście po uiszczeniu odpowiedniej opłaty. WP Pilot działa na przeróżnych urządzeniach mobilnych.