Grand Prix Brazylii: godzina, o której wyścig F1 Brazylia? (13.11.2022)

Formula 1 13.11.2022 – to termin kolejnych zmagań najlepszych kierowców na świecie. Tym razem rywalizacja toczyć się będzie w Brazylii. Zanosi się na duże emocje.

formuła 1 13.11.2022

GP Brazylii godzina rozpoczęcia wyścigu F1 – 13.11.2022

  • Kiedy? 13 listopada 2022 roku
  • O której? 19:00

Zmagania w Brazylii odbędą się już 13 listopada 2022 roku. Wyścig oczywiście poprzedzą kwalifikacje, dwa treningi, ale i sprint. Emocji na pewno nie zabraknie. Na pewno warto wygospodarować trochę czasu, by na zakończenie weekendu śledzić rywalizację najlepszych kierowców Formuły 1.

Ponownie duże szanse na odnotowanie triumfu przypisuje się Maxowi Verstappenowi. Nikogo jednak to nie powinno dziwić. Holender w bieżącym sezonie prezentuje wyborną formę i jest już pewny mistrzowskiego tytułu. Niewątpliwie zasłużył na niego w stu procentach.

F1 Brazylia godzina rozpoczęcia wyścigu została wyznaczona na 19:00. Naszym zdaniem to całkiem dobra pora. Wieczorem można sobie na spokojnie usiąść w fotelu i śledzić jedną z ostatnich rund tegorocznego cyklu Formuły 1.

Tradycyjnie dostępna będzie transmisja. Grand Prix Brazylia godzina rozpoczęcia przekazu live to 18:55, a więc tylko pięć minut przed początkiem wyścigu. Zmagania w Brazylii będziemy mogli śledzić za pośrednictwem Eleven Sports 1. Jeżeli nie macie dostępu do telewizji, to będzie można skorzystać z wyników live w mediach społecznościowych Formuły 1 lub z platformy internetowej Pilot WP.

Eleven Sports 1 przeprowadzi nie tylko transmisję z wyścigu. Na tym kanale znajdziesz również studio. Grand Prix Brazylii godzina inicjacji eksperckiej debaty to 18:00.

Formuła 1 GP - gdzie oglądać?
Oglądaj transmisję na żywo

Grand Prix Brazylii Formuła 1 – kim są faworyci wyścigu?

Jeżeli chodzi o faworytów wyścigu w Brazylii, to tutaj nie ma absolutnie żadnych niespodzianek. Chyba nikogo nie zaskakuje już to, że na zwycięstwie Maxa Verstappena można zarobić najmniej. Holender jest w niesamowitym gazie i chciałby zakończyć bardzo udany dla niego cykl w jak najlepszym stylu. Bez wątpienia ma na to ogromne szanse. Na pewno postawi twarde warunki podczas rywalizacji na brazylijskim torze.

Kto jeszcze może namieszać w trakcie tych zawodów? Skreślać nie można takich zawodników jak Charles Leclerc, Lewis Hamilton czy Sergio Perez. Zdążyli oni już udowodnić, że stać ich na naprawdę dobre rezultaty. Również tym razem – w naszej opinii – powinni zakręcić się w okolicach podium.

Poniżej przedstawiamy kursy na poszczególnych zawodników. Po kliknięciu w dany kurs możesz obstawić zakład.