Grand Prix Meksyku: godzina, o której wyścig F1? (30.10.2022)

Miłośnicy Formuła 1 30.10.2022 muszą zapamiętać ten termin. Wszystko z uwagi na to, że właśnie tego dnia odbędzie się kolejny wyścig z cyklu Grand Prix. Tym razem zmagania toczyć się będą w Meksyku.

formuła 1 30.10.2022

GP Meksyku godzina wyścigu F1 – 30.10.2022

  • Kiedy? 30 października 2022 roku.
  • O której? 21:00

Do zakończenia cyklu Grand Prix F1 2023 zostały już tylko trzy wyścigi. Tym razem nasza uwaga skupi się na rywalizacji w Meksyku, gdzie emocji zabraknąć nie powinno. Oczywiście jednym z faworytów klasycznie jest Max Verstappen. Kto wie, może w odniesieniu kolejnego triumfu zdoła mu przeszkodzić Charles Leclerc.

Wszystkiego dowiemy się już 30 października 2022 w godzinach wieczornych. Grand Prix Meksyku godzina rozpoczęcia wyścigu została wyznaczona na 21:00. Będzie trzeba zatem później położyć się spać. To może być nie lada wyzwanie dla wszystkich tych, którzy w poniedziałkowy poranek muszą stawić się w pracy.

Cóż, sport czasami wymaga poświęceń. Fani Formuły 1 choćby z naszego kraju coś o tym wiedzą. Zmagania w USA również wymusiły odłożenie snu na dalszy plan. Teraz będzie podobnie – Grand Prix Meksyk godzina wyścigu na pewno nie sprzyja śpiochom.

Przed Grand Prix Meksyku oczywiście warto obejrzeć też studio. Eksperci tradycyjnie podzielą się prognozami i opiniami na przeróżne tematy dotyczące F1. Studio i transmisja z wyścigu dostępna będzie na Eleven Sports 1. Ten kanał znajdziesz nie tylko w TV, ale również w internecie – choćby na WP Pilot.

Formuła 1 GP - gdzie oglądać?
Oglądaj transmisję na żywo

Grand Prix Meksyku Formuła 1 – kto jest faworytem?

Z pewnością zorientowaliście się już, jaka jest F1 Meksyk godzina zainicjowania zmagań w ramach kolejnego wyścigu mistrzowskiego cyklu. Teraz warto się zatem szerzej pochylić nad kwestią faworytów tej rywalizacji.

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, ogromne szanse na triumf przypisuje się Maxovi Verstappenowi. W bieżącym sezonie Holender prezentuje naprawdę wysoką formę i rywale mają spory problem z tym, by go pokonywać.

Tak może być również i tym razem. Kto teoretycznie może go zatrzymać? Charles Leclerc lub Sergio Perez. To zawodnicy, których notowania stoją relatywnie wysoko. Mniejsze szanse na końcowy sukces daje się choćby Carlosowi Sainzowi, Lewisowi Hamiltonowi czy też George'owi Russellowi, co oczywiście jest w pełni zrozumiałe.

Poniżej możesz zobaczyć kursy na triumf najlepszych kierowców. Klikając w kurs, zostaniesz przeniesiony na stronę umożliwiającą postawienie zakładu.

  • Max Verstappen – 1.70
  • Sergio Perez – 5.00
  • Charles Leclerc – 7.00
  • Lewis Hamilton – 10.00
  • Carlos Sainz – 12.50
  • George Russell – 15.00