Grand Prix USA: godzina, o której wyścig F1? 23.10.2022

Miłośnicy sportów motorowych muszą mieć na uwadze, że nadchodzi kolejne Grand Prix Formuła 1 23.10.2022! Zmagania tym razem toczyć się będą w Stanach Zjednoczonych i zapewne znów dostarczą niemałych emocji. O czym należy pamiętać przed następnym wyścigiem?

formuła 1 23.10.2022

GP USA godzina, o której F1? 23.10.2022

  • Kiedy? 23 października 2022 roku
  • O której? 21:00

To zapewne będzie kolejny świetny weekend dla wszystkich miłośników Formuły 1. Część z nich być może będzie musiała się nieco poświęcić, by na bieżąco śledzić poczynania kierowców. Wszystko za sprawą nietypowych godzin rozpoczęcia poszczególnych elementów weekendu z F1.

Grand Prix USA godzina rozpoczęcia kwalifikacji została wyznaczona na 0:00. Kwalifikacje odbędą się 23 października. By oglądać transmisję, trzeba będzie więc zrezygnować ze snu. Dla wielu osób może być to spore wyzwanie. Ale czego nie robi się dla pasji?

Bardziej przyjazna wydaje się F1 USA godzina wyścigu. On rozpocznie się 23 października o 21:00. W okolicach 23:00 powinno być już wszystko jasne. Czy Max Verstappen ponownie odnotuje triumf? A może ktoś pokrzyżuje mu plany? W ciemno można zakładać, że emocji brakować absolutnie nie będzie.

Oczywiście nikt nie powinien mieć problemu z tym, by śledzić rywalizację w Stanach Zjednoczonych. Tradycyjnie dostępne będą transmisje na kanale Eleven Sports 1. Grand Prix Stany Zjednoczone godzina zainaugurowania wyścigu czy też kwalifikacji została już podana, ale warto podkreślić, że te wydarzenia poprzedzą analizy ekspertów. W Eleven Sports 1 prowadzone będzie studio. Warto posłuchać opinii i przewidywań zaproszonych gości. Być może uda się wam uzyskać jakieś interesujące informacje.

W przypadku braku możliwości śledzenia transmisji, można oczywiście obserwować wyniki na żywo. Najistotniejsze informacje dotyczące rywalizacji w USA będzie można śledzić choćby za pośrednictwem mediów społecznościowych Formuły 1.

Formuła 1 GP - gdzie oglądać?
Oglądaj transmisję na żywo

Grand Prix Stanów Zjednoczonych Formuła 1 – kto faworytem?

Kto wygra Grand Prix Stanów Zjednoczonych? Takie pytanie zapewne zadaje sobie wielu fanów tej dyscypliny. Oczywiście bardzo wysoko stoją notowania Maxa Verstappena. Ten zawodnik w bieżącym sezonie prezentuje się z bardzo dobrej strony i niewątpliwie jest w stanie odnotować następne zwycięstwo.

Bukmacherzy twierdzą, że namieszać może również Charles Leclerc. On w tym sezonie także udowodnił, że jest w stanie skutecznie walczyć o zwycięstwa. Podczas rywalizacji w Stanach Zjednoczonych o najwyższe cele mogą bić się również Sergio Perez, Lewis Hamilton czy Carlos Sainz.

Jeżeli chodzi o Hamiltona, to warto wspomnieć, że właśnie on triumfował na torze w Austin w 2021 roku. Ogółem wygrał aż sześć rund Grand Prix organizowanych w Stanach Zjednoczonych. To bez wątpienia wynik, który robi duże wrażenie.

Poniżej dostępne są kursy na zwycięzcę GP F1 – klikając w kurs, możesz obstawić zakład.

  • Max Verstappen – 1.55
  • Charles Leclerc – 6.50
  • Sergio Perez – 9.00
  • Lewis Hamilton – 10.00
  • Carlos Sainz – 15.00
  • George Russell – 15.00