Górnik gra o awans i zaprasza na stadion

Górnik Łęczna wspólnie z Gminą Łęczna, oraz Starostwem Powiatowym w Łęcznej serdecznie zapraszają na wspólne oglądanie finałowego meczu barażowego o awans do PKO Ekstraklasy.

Za trybuną C stadionu w Łęcznej będzie ustawiony duży ekran na którym kibice oraz mieszkańcy Łęcznej i okolic będą mogli wspólnie obejrzeć to najważniejsze spotkanie od kilku lat w wykonaniu zielono-czarnych.

– Cieszymy się, że wspólnie z Burmistrzem oraz Starostą Łęczyńskim udało nam się stworzyć wszystkim naszym kibicom możliwość wspólnego oglądania tego meczu. Serdecznie dziękuje im za tą inicjatywę. To pokazuje, że hasło Górnicza Rodzina nie jest tylko pustym sloganem. Niestety na żywo na stadionie w Łodzi ten mecz będzie mogła obejrzeć jedynie garstka naszych sympatyków dlatego zależało nam, żebyśmy tak ważny mecz mogli wspólnie przeżywać w większym gronie – mówi prezes Górnika Łęczna, Piotr Sadczuk.

Wejście na obiekt będzie możliwe od godziny 19.30 bramą nr 2 (obok kortów tenisowych). Na kibiców czekać będzie blisko 100 leżaków na których można będzie obejrzeć mecz. Miejsc dla fanów będzie jednak dużo więcej. Można zabrać ze sobą własne koce lub leżaki i wspólnie dopingować zielono-czarnych.

– Kibiców którzy nie mogą dopingować zawodników Górnika Łęczna bezpośrednio w Łodzi, zapraszamy na wspólne oglądanie i dopingowanie zielono-czarnych na stadionie w Łęcznej. Duży ekran i przestrzenny dźwięk oraz emocje jakie zapewnią nam piłkarze, to przepis na dobrze spędzony niedzielny wieczór. Do zobaczenia na stadionie w Łęcznej – mówi Leszek Włodarski, burmistrz Łęcznej.

Start meczu ŁKS Łódź – Górnik Łęczna o godzinie 20:40.


Ciekawą ofertę na mecze piłki nożnej przedstawiają bukmacherzy. Fortuna Kod Promocyjny 2021: Cashback do 2000 zł

fot. Robert Romaniuk