Polska – Łotwa typy i kursy bukmacherskie (11.05.2024)

Reprezentacja Polski wraca na salony – biało-czerwoni po 22 latach znów zagrają na mistrzostwach świata w hokeju na lodzie. Rywalizacja toczyć się będzie w Czechach. Przed pierwszym pojedynkiem naszej kadry przedstawiam Polska – Łotwa typy.

Polska – Łotwa typy bukmacherskie

Trzeba przyznać, że Polska – Łotwa typy i przewidywania zarówno moje, jak i wielu ekspertów nie brzmią optymistycznie i nie wprawiają fanów polskiego hokeja w dobre nastroje. Biało-czerwoni zdecydowanie nie są faworytem tego starcia z Łotwą.

Polska - Łotwa typy

Wygląda na to, że naszą drużynę narodową czeka szalenie trudny bój. Łotysze mają zdecydowanie większy potencjał i teoretycznie powinni pewnie wygrać to spotkanie. Ja mimo wszystko przewiduję, że Polska mocno się postawi, a gole będą padać z obu stron.

Więcej trafień powinni zaliczyć jednak Łotysze. Przewiduję, że mogą to być co najmniej cztery gole. Zważając na siłę rażenia reprezentacji Łotwy, śmiem twierdzić, że taki stan rzeczy jest jak najbardziej możliwy. Czy tak właśnie będzie? Czas pokaże.

Warto wspomnieć, że dla obu ekip jest to pierwszy mecz na mistrzostwach świata w Czechach. Bardzo ciekawe, jak potoczy się starcie Polaków z Łotyszami. Na pewno łatwo nie będzie, na pewno naszą kadrę czeka szalenie trudna przeprawa. Trzymajmy jednak kciuki za to, by Orły wypadły jak najlepiej!

Polska – Łotwa kursy bukmacherskie

Niestety, kursy bukmacherskie nie są dobrym prognostykiem. Jasno z nich wynika, że reprezentacja Łotwy jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Mnożnik na wygraną Łotyszy wynosi 1,21. To chyba mówi samo za siebie i nie wymaga szerszego komentarza.

W przypadku remisu kurs to 6,75. Jeżeli chodzi zaś o wygraną Polaków, to mnożnik wynosi tutaj 11,25. Na zwycięstwie hokejowej reprezentacji Polski można zatem zarobić najwięcej. Jeżeli jednak Polacy by tutaj wygrali, to moglibyśmy mówić o ogromnej niespodziance, a wręcz sensacji!

Polska – Łotwa bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Po raz ostatni Polacy mierzyli się z Łotyszami w dniu 7 kwietnia 2023 roku. Wtedy Łotysze okazali się lepsi i wygrali 2:0. Prędzej Polacy pokonali tę reprezentację 5:3, a jeszcze szybciej było 3:1 dla Łotyszy. Czas pokaże, jak potoczy się to tym razem.

Ostatnie wyniki Polaków nie napawają optymizmem. Mają oni za sobą porażki ze Słowacją 1:6, Wielką Brytanią 1:2, a także Wielką Brytanią 1:3.

Łotwa natomiast dwa razy grała z Norwegią i raz przegrała 0:1, a raz triumfowała 8:0. Poza tym Łotysze przegrali ze Szwajcarami 0:4.

Gdzie oglądać Polska – Łotwa? Transmisja i godzina

Na pewno warto wygospodarować trochę czasu, by móc śledzić starcie reprezentacji Polski z łotewską drużyną narodową. To spotkanie przewidziane zostało na 11 maja 2024 roku. Początek rywalizacji o godz. 16:20.

Transmisja dostępna będzie na Polsacie Sport 1. Poza tym pojawi się stream na Polsat Box Go.