GoBet kod promocyjny 2023 [ BETMAX ] – Bonus 1000 PLN

GoBet kod promocyjny to: BETMAX. Dzięki rejestracji z kodem otrzymasz najwyższy bonus powitalny u tego bukmachera. Kod promocyjny aktywuje cashback aż do 1000 złotych.

Zweryfikowana
1000 zł
BETMAX
Zapisz się teraz →
Premia i szczegóły oferty
 • Cashback  do 1000 zł
 • Freebet urodzinowy 25 zł
Wygasa w dniu: 31-12-2023
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu

gdzie wpisać GoPlusbet kod promocyjny

GoBet kod promocyjny BETMAX: Najwyższy Bonus Powitalny

GoBet bonus Szczegóły oferty Kod promocyjny GoBet

Cashback

do 1000 zł

BETMAX

Zakłady bez podatku

+14% do wygranej

BETMAX

 

Freebet urodzinowy

25 złotych

BETMAX

Jaki jest GoBet kod promocyjny? Wprowadź w trakcie rejestracji konta BETMAX. Ruszaj z kodem po najwyższy bonus na start, o wartości nawet 1000 złotych. Jest to zakład bez ryzyka, dzięki któremu otrzymasz zwrot stawki za pierwszy, nietrafiony w serwisie zakład. To się opłaca!
Zapoznaj się z wszystkimi warunkami bonusowymi w dalszej części naszego tekstu.

GoPlusBet kod promocyjny: bonus cashback aż do 1000 złotych!

Jak już nadmieniliśmy, za kod promocyjny GoBet bonus to nawet okrągłe tysiąc złotych w formie cashbacku. Jak odebrać ten bonus? Przede wszystkim zacznij od rejestracji z kodem promocyjnym, a następnie wyraź zgody na kontakty marketingowe i zweryfikuj swoją tożsamość (jak to zrobić opisaliśmy w dalszej części tekstu). Po wszystkim możesz ruszać po GoBet bonus na start.

Bonus za GoPlusBet kod promocyjny

Doładuj swoje konto i postaw swój pierwszy kupon (SOLO lub AKO), o stawce min. 20 złotych. Jego kurs może wynosić maksymalnie 10.00. Nie ma za to limitu minimalnego kursu. Jeżeli Twój pierwszy kupon zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot 100% stawki aż do maksymalnie 1000 złotych, bez potrącania podatku bukmacherskiego. Jeśli jednak wygrasz, w GoBet bonus powitalny przepadnie i nie będzie obowiązywał na kolejny kupon.

Otrzymanym od GoPlusBet cashbackiem należy naturalnie obrócić. Zwrot wymaga od gracza dokonania dwukrotnego obrotu, w ciągu maksymalnie 7 dni, licząc od dnia zaksięgowania na koncie gracza zwrotu. Obrotu można dokonać wyłącznie na kuponach akumulowanych, złożonych z minimum 3 zdarzeń, gdzie każde zdarzenie musi mieć kurs wynoszący co najmniej 1.30.

 1. Zarejestruj się i aktywuj w GoBet kod promocyjny – BETMAX.
 2. Zaakceptuj zgody na kontakty marketingowe.
 3. Zweryfikuj swoją tożsamość.
 4. Doładuj konto.
 5. Postaw pierwszy zakład (SOLO lub AKO), o stawce min. 20 zł i kursie max. 10.00.
 6. Przegrałeś? Otrzymasz zwrot 100% stawki aż do 1000 złotych.
 7. Obróć zwrotem dwukrotnie na AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem pojedynczego zdarzenia min. 1.30.

Jak obrócić bonus za GoBet kod promocyjny? Warunki obrotu

Spójrz na krótkie podsumowanie, jakie są warunki obrotu bonusem za GoPlusBet kod promocyjny. Pamiętaj, że warunki obrotu są niezbędne, żeby w GoBet bonus nie przepadł, ale też, żeby można dokonać wypłaty środków bonusowych.

Bonus GoBet Warunki obrotu

Cashback do 1000 zł

2x AKO, kurs zdarzenia min. 1.30

Na obrót bonusem Go+Bet masz maksymalnie 7 dni.

Gdzie wpisać GoBet kod promocyjny? Rejestracja konta

Skoro wiadomo już, co otrzymasz za rejestrację z kodem, to nie ma co przedłużać i warto dowiedzieć się, jak aktywować w Go+Bet kod promocyjny. Jak niemal we wszystkich zakładach bukmacherskich, stosownym miejscem do wpisania kodu jest formularz rejestracyjny. W GoBet kod promocyjny wpisujesz już w pierwszym kroku rejestracji konta gracza.

Z kodu mogą skorzystać zatem wyłącznie gracze, którzy nie posiadają jeszcze konta u tego bukmachera. Pamiętaj, żeby przepisać kod poprawnie lub kliknąć w jeden z linków, widocznych w tekście, a kod pojawi się w formularzu automatycznie.

jak aktywować w Go+Bet kod promocyjny

GoBet rejestracja z kodem promocyjnym

W zakładach bukmacherskich GoBet rejestracja konta przebiega w tradycyjny sposób i polega na wypełnieniu wymaganych pól formularza rejestracyjnego. Po kliknięciu w przycisk “zarejestruj” na stronie bukmachera, ujrzysz nowe okno ze wspomniamym formularzem. Na samym początku bukmacher poprosi o podanie adresu e-mail, utworzenie loginu, hasła, wpisanie numeru telefonu komórkowego oraz wypełnienie pola “GoBet kod promocyjny”. Pamiętaj, żeby uzupełnić kod, jeżeli chcesz otrzymać najlepszy od GoBet bonus powitalny.

Przechodząc do kolejnego kroku, staniesz przed wypełnieniem pól oznaczonych, jako imię, nazwisko, obywatelstwo, PESEL, data urodzenia oraz wybranie skąd pochodzą Twoje środki na grę.

Na sam koniec będziesz mógł ustalić indywidualne limity konta – czas oraz ilość środków na grę. Przed zakończeniem rejestracji potwierdź znajomość regulaminu. Twoje konto zostanie utworzone i będziesz mógł się na nie zalogować, korzystając z wcześniej ustawionego loginu i hasła. Jeśli zapomnisz hasła, możesz w każdej chwili skorzystać z opcji przypomnienia.

Jak zweryfikować tożsamość w Go+Bet zakłady bukmacherskie?

Żeby w pełni korzystać z możliwości, które daje w GoBet kod promocyjny, musisz zweryfikować swoją tożsamość. Bez weryfikacji nie otrzymasz niestety u tego bukmachera żadnego bonusu powitalnego. Warto jednak poświęcić chwilę, żeby dopełnić formalności, bowiem oferta powitalna jest wyjątkowo okazała. Zobacz więc, jak wygląda na GoBet weryfikacja tożsamości.

Kiedy już zarejestrujesz swoje konto, zaloguj się na nie, korzystając z e-maila i hasła, a następnie kliknij w ikonę konta. Przejdź do sekcji “moje dane”, a następnie po lewej stronie wybierz “dokumenty”. Zaznacz typ dokumentu – dowód osobisty, wyciąg bankowy lub paszport – załącz go i wyślij do bukmachera. Poczekaj na weryfikację tożsamości. Z reguły wystarczy kilkanaście minut, żeby bukmacher GoPlusBet zweryfikował przesłane dane i aktywował graczowi konto stałe. Zyskasz z nim dostęp do bonusu powitalnego oraz wypłat wygranych. Obie opcje nie są dostępne na koncie tymczasowym, a więc takim bez przeprowadzonej weryfikacji tożsamości.

GoBet kod promocyjny dla zarejestrowanych graczy

Owszem, w GoPlusBet kod promocyjny to jedno, ale bukmacher ma także ciekawe promocje dla wszystkich już zarejestrowanych graczy. Oferta stale się poszerza, a dodatkowo, możesz liczyć też na krótkoterminowe oferty, obowiązujące w wybrane dni. Warto więc zaglądać regularnie na łamy bukmachera Go+Bet, a teraz zapoznaj się z najlepszymi promocjami dla starych graczy, które opisaliśmy poniżej.

GoBet promocje Opis bonusu

SZALONE KURSY

podwyższone oferty na najciekawsze wydarzenia

GO BOOSTERS

gotowy kupon z kursem +30%

GRA BEZ PODATKU

możliwość zakładów bez podatku

URODZINOWY FREEBET

darmowy zakład 25 zł

DŁUGOŚĆ MA ZNACZENIE

nawet 100% bonusu na AKO

SZALONE KURSY

To regularna promocja GoBet, dzięki której na stronie tego bukmachera znajdziesz boost kursowy dla najciekawszych wydarzeń. Dzięki temu możesz obstawić swojego faworyta nie po kursie 1.70, a przykładowo za 2.00 i tak dalej. Żeby skorzystać z oferty, wystarczy, że przejdziesz na stronę główną GoPlusBet, a następnie w lewym menu klikniesz w zakładkę “szalone kursy”. Znajdziesz tam dzisiejsze i jutrzejsze wydarzenia. Każdego dnia dodawane są tam nowe mecze.

SZALONE KURSY Go+Bet

GO BOOSTERS

Każdego dnia na stronie bukmachera GoPlusBet znajdziesz propozycję nowego, gotowego kuponu akumulowanego, który składa się z 2-3 zdarzeń. Kurs łączny został podwyższony na nim aż o 30%. Jeżeli uważasz, że typy są słuszne, to możesz zagrać według pomysłu bukmachera i skorzystać z tej wyjątkowej promocji.

GRA BEZ PODATKU

Go+Bet reklamuje tę promocję jako najprostszą grę bez podatku w Polsce. I nie sposób się z tym nie zgodzić. W zakładach bukmacherskich GoPlusBet bez podatku możesz grać każdego dnia, po spełnieniu minimum formalności. O jakich formalnościach mowa? Wystarczy, że stworzysz kupon, składający się minimum z 3 zdarzeń, a każde z nich będzie miało kurs min. 1.25. Pamiętaj, że do oferty zaliczane są wszystkie zakłady, za wyjątkiem gier karcianych i sportów wirtualnych. Grając bez podatku, wygrywasz o 14% więcej.

GRA BEZ PODATKU Go+Bet

URODZINOWY FREEBET

Kiedy masz urodziny, bukmacher GoBet zamierza je świętować razem z Tobą. Otrzymasz do 7 dni od dnia urodzin freebet o wartości 25 złotych. Warunek jest jeden: musiałeś kiedykolwiek na swoim koncie dokonać depozytu na kwotę min. 10 zł i zagrać dowolny zakład. Darmowy zakład jest ważny przez 7 dni i możesz zagrać nim na kuponie z kursem min. 2.00 na zdarzenia z oferty sportowej i esport.

DŁUGOŚĆ MA ZNACZENIE

Kupony AKO z minimum 4 zdarzeniami i kursem na pojedyncze zdarzenie min. 1.25 pozwalają odbierać od GoBet bonus dla kuponów akumulowanych. W przypadku czterech zakładów bonus to +15% do wygranej. Maksymalna premia do wygranej wypłacana jest na kuponach, składających się z 24 i więcej kwalifikowanych zdarzeń i wynosi aż 100%.

DŁUGOŚĆ MA ZNACZENIE Go+Bet

GoBet oferta zakładów bukmacherskich

Jak wygląda w zakładach bukmacherskich GoBet oferta? Trzeba przyznać, że jest co obstawiać. To kolejny argument, przemawiający za tym, żeby odebrać za GoBet kod promocyjny bonus powitalny.

Zakłady sportowe

W zakładach sportowych Go+Bet możesz wybierać z oferty ponad 30 różnych dyscyplin. Oczywiście są tu takie sporty, jak piłka nożna, hokej, tenis, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, ale też i wiele mniej znanych dyscyplin, do których z pewnością można zaliczyć unihokej, surfing czy rugby union. Najpopularniejsze wydarzenia sportowe, jak topowe mecze piłkarskie, mają w GoPlusBet około 600 różnych rynków bukmacherskich, co jest zdecydowanie wynikiem powyżej średniej, jeśli zestawimy ofertę GoBet z innymi polskimi bukmacherami. Dobra robota! Także kursy bukmacherskie są satysfakcjonujące, a dodatkowe oferty jak boost czy gra bez podatku jeszcze je uatrakcyjniają.

GoBet oferta zakładów bukmacherskich

Esport

Bukmacher GoPlusBet pozwala betować także esport. W jego ofercie zakładów znalazło się miejsce dla najpopularniejszych gier komputerowych, a więc CS: GO, Dota2, League of Legends, Valoran oraz Rainbow Six. Co za tym idzie, możesz betować esport przedmeczowo, ale także na live.

Wirtualne

Kolejna możliwość wysyłania kuponów w Go Bet to sporty wirtualne: wirtualny tenis, wirtualna piłka nożna, rzuty karne, wirtualne kolarstwo, wyścigi konne, wyścigi psów, wirtualne wyścigi samochodowe i wirtualna liga piłki nożnej. Są to symulowane rozgrywki sportowe, odzworowane na prawdziwych zasadach tych sportów. Toczą się 24 godziny na dobę, przez siedem tygodniu, więc możesz je obstawiać o dowolnej porze czy to dnia czy nocy.

Gry karciane

Bukmacher GoBet podążył za najnowszymi trendami i dodał do swojej oferty także zakłady na gry karciane. Dzięki temu możesz wysyłać kupony na symulowane: pokera, wojnę, indyjskiego pokera, blackjacka oraz andar bahar. Na ten moment nie ma jednak dostępnego polskiego stołu, a wszyscy krupierzy porozumiewają się w języku angielskim.

Gry karciane

Cashout+

W zakładach bukmacherskich GoPlusBet możesz zamknąć kupon jeszcze przed jego całkowitym rozstrzygnięciem. Główna zasada jest taka, że kupon musi być jeszcze nierozstrzygnięty i nie może być na nim żadnego przegranego zakładu. Jest to cashout z plusem, jak na bukmachera o podobnej nazwie przystało. To oznacza, że w GoBet dostępne są aż trzy warianty cashouta:

 • Częściowy CashOut – możesz wybrać, jaką część stawki chcesz wypłacić.
 • Auto CashOut – możesz zdefiniować parametry cashout i wówczas kupon zamknie się automatycznie po ich osiągnięciu.
 • Częściowy Auto CashOut – połączenie dwóch powyższych opcji.

Edytuj zakład

Postawiłeś zakład, ale chcesz coś zmienić? GoPlusBet bukmacher daje taką możliwość. Możesz edytować zakład aż na pięć różnych wariantów.

 • Dodawanie zakładu do kuponu
 • Zamiana zakładu na kuponie
 • Usunięcie zakładu z kuponu
 • Zmiana typu kuponu
 • Zwiększenie stawki kuponu

Najważniejsze pytanie brzmi jednak, kiedy można edytować kupon w GoBet? Wtedy, kiedy dostępny jest na nim cashout i kupon nie został jeszcze całkowicie rozliczony. Brzmi to logicznie i bardzo uczciwie, zarówno dla gracza, jak i dla samego bukmachera.

Metody płatności w Go+Bet

Kiedy zechcesz wykorzystać środki za GoBet kod promocyjny, naturalnie musisz wpłacić depozyt. Kiedy zechcesz je wypłacić, konieczna będzie wypłata wygranych. W związku z tym warto sprawdzić, jakie są w GoPlusBet metody płatności.

Depozyty

Minimalny depozyt w GoBet wynosi 2 złote. Możesz korzystać z Przelewów24 lub BLIKA. Obie formy powodują natychmiastowe doładowanie konta gracza po zatwierdzeniu płatności. Depozyty są wolne od prowizji i opłat.

Metody depozytu Min. kwota

BLIK

2 zł

Przelewy24

2 zł

Wypłata

Minimalna kwota jednorazowej wypłaty to 20 złotych. Maksymalnie jednorazowo możesz wypłacić z GoPlusBet 50 000 złotych. Wszystkie wypłaty realizowane są systemem Przelewy24.

Metody wypłaty Min. kwota

Przelewy24

20 zł

GoBet kod promocyjny – bonus mobilny

Z wszystkich bonusów za GoBet kod promocyjny oraz aktywować kod promocyjny możesz także bezpośrednio na swoim telefonie komórkowym.

Grać z telefonu możesz na stronie mobilnej (dowolny system operacyjny) bądź w dedykowanej aplikacji. GoBet aplikacja póki co ukazała się wyłącznie dla systemu Android. Na całe szczęście, zarówno aplikacja GoPlusBet, jak i strona mobilna są w pełni kompatybilne ze stroną internetową bukmachera. Zawierają tę samą ofertę, zakłady i bonusy. O to właśnie chodzi!

GoBet kod promocyjny

Najczęściej zadawane pytania o GoBet kod promocyjny

 • Jaki jest na GoBet kod promocyjny?

Go+Bet kod promocyjny to BETMAX .

 • Ile wynosi w GoBet bonus powitalny?

To cashback aż do 1000 zł za pierwszy zakład, pod warunkiem, że jest przegrany i spełnisz warunki promocji, opisane w naszym materiale.

 • Czy wymagana jest w GoPlusBet weryfikacja tożsamości?

Tak. Żeby odebrać od GoBet bonus na start, musisz zweryfikować swoją tożsamość. Jak to zrobić? Poradnik znajdziesz na naszej stronie.

 • Jakie są o bukmacherze GoBet opinie graczy?

Bardzo dobre. GoPlusBet zanotował dobry start i ma niezłe perspektywy rozwoju. Jeszcze mu nieco brakuje do najpopularniejszych bukmacherów, ale wszyscy liczą, że Go+Bet nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i nieraz zaskoczy.

 • Jakimi metodami wpłacić do GoBet depozyt?

Możesz skorzystać z Przelewy24 i BLIKA. Minimalny w GoBet depozyt to 2 zł.

 • Jak wypłacić z Go+Bet wygrane?

Wygrane wypłacane są poprzez Przelewy24. Minimalan wypłata w GoBet to 20 zł.

 • Wpisałem kod promocyjny GoBet, a nie otrzymałem bonusu, co zrobić?

Sprawdź czy spełniłeś wszystkie warunki, a przede wszystkim czy zweryfikowałeś tożsamość. Jeżeli tak i nadal nie masz środków za Go+Bet kod promocyjny, skontaktuj się bezpośrednio z bukmacherem, opisując swój problem.

 • Czy GoPlusBet kod promocyjny można wykorzystać kilka razy?

Nie. Kod promocyny przeznaczony jest wyłącznie dla nowych graczy i można go wykorzystać wyłącznie na etapie rejestracji nowego konta.

Opinie o GoPlusBet: wady i zalety bukmachera

Podsumujmy na sam koniec, co wiemy o GoPlusBet zakłady bukmacherskie. Operator oferuje całkiem wysoki bonus powitalny, ma ciekawe opcje, jak rożnorodny cashout i edytuj zakład, a do tego regularnie podwyższa kursy bukmacherskie i wygrane. Po stronie słabych stron należy zanotować trochę dużo formalności, a więc konieczność weryfikacji tożsamości i akceptacji zgód, żeby otrzymać od GoBet bonus na start. Brakuje też transmisji online i aplikacji na iOS (jest dostępna aplikacja GoBet tylko na Android).

Zalety GoBet
Wady GoBet

✅ 1000 zł bonusu na start.

❌ Wymagana weryfikacja tożsamości, żeby odebrać bonus na start.

✅ Extra cashout i opcja edytuj zakład.

❌ Konieczność akceptacji zgód marketingowych, celem odebrania bonusu powitalnego.

✅ Wiele promocji podwyższających kursy i wygrane.

❌ Brak transmisji wideo z meczów.

Czy warto wykorzystać Go+Bet kod promocyjny?

To, że już się opłaca pewnie wiesz, a dlaczego? Cóż, odpowiedź jest wyjątkowo prosta. Aktywując kod promocyjny GoBet, otrzymasz najwyższy, dostępny u tego bukmachera bonus na start. Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Poznaj inne kody promocyjne i bonusy, które możesz otrzymać po rejestracji. Bardzo polecamy przeczytać o Superbet kod promocyjny lub STS kod promocyjny.