Bonusy bez depozytu

Najlepsze bonusy bez depozytu wśród polskich bukmacherów mają Fortuna, LVBET i Go+Bet. We wszystkich trzech przypadkach jest to darmowy zakład (freebet) za rejestrację konta gracza.

Bukmacherzy
Bonus bez depozytu
Odbierz bonus

FORTUNA

20 złotych za weryfikację tożsamości

ODBIERZ BONUS

Logo LVBET

20 zł za rejestrację z kodem promocyjnym 20BEST.

ODBIERZ BONUS

GObet

25 zł za rejestrację z kodem promocyjnym BETMAX.

ODBIERZ BONUS

Które bonusy bez depozytu są najlepsze i dlaczego?

Bonus za rejestrację bez depozytu bukmacher to świetna okazja, żeby zarejestrować konto gracza i zacząć obstawiać mecze. Nie musisz mieć własnych pieniędzy, a co za tym idzie, nawet jeśli przegrasz, niczego nie tracisz. Grasz za kasę bukmachera. Czy możesz jednak wygrać? Jak najbardziej tak. Sprawdź więc, którzy bukmacherzy mają bonusy bez depozytu.

Bukmacherski bonus bez depozytu to inaczej darmowy zakład. Wszystkich bukmacherów, oferujących ten rodzaj promocji, zamieściliśmy w naszym tekście. Warto jednak zastanowić się, który freebet jest najlepszy? My wybieramy bonus bez depozytu Fortuna. Jest to freebet o wartości 20 złotych. Sama kwota może nie robi imponującego wrażenia, ale promocja posiada przyjazne dla gracza warunki: darmowy zakład możesz użyć tak jak chcesz, na kuponach o dowolnym kursie i liczbie zdarzeń. Mało tego, wymagany jest tylko jednokrotny obrót.

Bonusy bez depozytu

Który bukmacher ma najwyższy freebet na start w 2024 roku?

Od razu wyjaśnijmy jedną rzecz: bonusy bez depozytu u bukmacherów są najniższą z możliwych ofert. Z racji tego, że jest to darmowa kasa, kwoty nie rzucają na kolana. Nie można się temu dziwić, bo nikt nie będzie za darmo rozdawał trzy czy nawet czterocyfrowych kwot. Dlatego też, freebety są dużo niższe, aniżeli przykładowo bonusy od depozytu czy zakład bez ryzyka. Niemniej jednak wciąż są ofertą wartą wypróbowania, zwłaszcza, że otrzymasz ją za darmo, bez wymogu wpłaty depozytu.

Skoro już przy kwotach jesteśmy, ustalmy, który bukmacher ma najwyższy darmowy zakład za rejestrację. W tym przypadku orzekamy remis, pomiędzy Fortuną, a LVBET. Obaj operatorzy oferują 20 zł jako bonus bukmacherski bez depozytu na start.

Bonusy bez depozytu u bukmacherów — gdzie je znajdziesz?

Sprawdźmy teraz nieco wnikliwiej, którzy bukmacherzy mają darmowy zakład na start i jakie warunki należy u nich spełnić, żeby otrzymać freebet za rejestrację. Oczywiście, poszczególne warunki różnią się pomiędzy sobą i zależą tylko i wyłącznie od wybranego bukmachera. Poza tym, że są to bonusy za rejestrację bez depozytu bukmacher, to nie mają żadnej sztywnej reguły.

Fortuna freebet bez depozytu

W zakładach bukmacherskich Fortuna bonus bez depozytu to 20 zł, które przyznawane jest za Fortuna kod promocyjny. Oprócz tego, że musisz zarejestrować konto z kodem, konieczna jest także weryfikacja tożsamości. Możesz jej dokonać na dwa sposoby. Tradycyjna metoda to wysłanie do bukmachera skanów dowodu osobistego bądź paszportu a zdecydowanie szybsza: zalogowanie i weryfikacja przez usługę MojeID, oferowaną przez Krajową Izbę Rozliczeniową.

Fortuna freebet bez depozytu

ODBIERZ BONUS

Wracając do freebetu na start, to po wykonaniu tych kroków – rejestracja z kodem i weryfikacja tożsamości – otrzymasz 2800 punktów Fortuna Klub Plus. Są to punkty lojalnościowe. Gdzie więc darmowy zakład? Nic się nie martw, bowiem punkty możesz od ręki zamienić w zakładce Sklep Gracza na freebet 20 złotych.

Kiedy już będziesz miał swój darmowy zakład bez depozytu, aktywujesz go na dowolnym kuponie – może to być SOLO lub AKO. Wygrana z kuponu objęta jest wymogiem jednokrotnego obrotu – bez dodatkowych warunków!

 • Rejestracja i weryfikacja tożsamości
 • 2800 punktów lojalnościowych o równowartości 20 zł
 • Wymiany dokonasz w sklepie gracza na stronie bukmachera
 • Darmowy zakład wykorzystasz jak chcesz
 • Obrót x1 bez dodatkowych wymagań!

ODBIERZ BONUS

LVBET freebet bez depozytu 2024

Kolejnym bukmacherem, oferującym darmowy zakład jest LVBET. Nowy gracz może otrzymać 20 zł, a żeby aktywować ten freebet za rejestrację, użyj LVBET kod promocyjny. Po zakończeniu rejestracji, konieczna będzie weryfikacja tożsamości. Możesz jej dokonać za pośrednictwem skanu lub zdjęcia dowodu osobistego / paszportu. Kiedy przejdziesz przez ten proces, a bukmacher zaakceptuje Twoje dokumenty (z reguły do 15 minut), otrzymasz freebet za rejestrację.

LVBET freebet bez depozytu

ODBIERZ BONUS

Freebet przyznany będzie jako mnożnik wygranej x20 na kuponie o stawce 1 zł, co działa dokładnie tak samo, jak 20 złotych. Przygotuj zatem kupon, składający się z minimum 3 zdarzeń. Kurs łączny to min. 2.50, a kurs na każde zdarzenie to min 1.25. Zaznacz ptaszkiem, że chcesz wykorzystać bonus bez depozytu i wyślij swój kupon.

Jeśli wygrasz, przyjdzie Ci sprostać warunkom obrotu bonusu. Wygrana podlega 2x obrotowi na kursie min. 2.00.

 • Darmowy zakład za rejestrację i weryfikację.
 • 20 zł jako mnożnik x20.
 • Freebet aktywujesz na kuponie AKO.
 • Min. 3 zdarzenia, kurs kuponu min. 2.50, kurs zdarzenia min. 1.25.
 • Obrót x2 na kursie min. 2.00.

ODBIERZ BONUS

Zasady, jak działają bonusy bez depozytu – co sprawdzić?

Spójrz teraz, jak ogólnie działają bonusy bez depozytu u bukmacherów. Na co trzeba zwrócić szczególną uwagę, żeby nie zanotować wpadki?

 • Rejestracja, weryfikacja tożsamości i numeru telefonu – zawsze trzeba dokładnie czytać, jak przydziela freebet bukmacher. Bardzo rzadko zdarza się tak, że wystarczy sama rejestracja konta gracza. Najczęściej wymagana jest przy tym weryfikacja tożsamości. Może jednak zdarzyć się też tak, że bukmacher będzie chciał dodatkowo zweryfikować Twój numer telefonu. Wszystko po to, żeby sprawdzić, czy rzeczywiście jesteś tym, za kogo się podajesz, bowiem bonusy bukmacherskie bez depozytu, kolokwialnie mówiąc, to nie są tanie rzeczy, kiedy spojrzymy na to, ile ich rozdają bukmacherzy.
 • Zasady aktywacji bonusu bez depozytu – zapoznaj się także z zasadami aktywacji bonusu bez depozytu. Czy freebet aktywuje się automatycznie, czy trzeba coś nacisnąć, a może wymienić punkty lojalnościowe na bonus, jak ma to miejsce w przypadku bukmacherea Fortuna.
 • Wykorzystanie bonusu bez depozytu – warto także wiedzieć jak zagrać za freebet, czy można go aktywować na dowolnym kuponie, na dowolnych rodzajach zakładów? A może konieczne jest spełnienie wymogu minimalnego kursu lub minimalnej liczby zdarzeń na kuponie? Z tym wszystkim zapoznasz się w regulaminie konkretnego bukmachera.
 • Warunki obrotu bonusem bukmacherskim bez depozytu – jak bukmacher rozlicza wygraną za bonus bukmacherski bez depozytu? Czy wpływa na konto gracza, dostępne do wypłaty? Rzadko. Najczęściej trafia na konto bonusowe, które wymaga obrotu. Sprawdź więc, ile razy trzeba obrócić wygranymi i czy są dodatkowe warunki liczby zdarzeń na kuponie lub minimalnego kursu.
 • Bonusy bez depozytu dla starych graczy – na sam koniec nadmieńmy, że bonusy bukmacherskie bez depozytu najczęściej dotyczą nowych graczy, ale bukmacherzy w ten sposób potrafią też nagradzać swoich lojalnych klientów. Sprawdzaj więc skrzynkę e-mail i pamiętaj o zaakceptowaniu zgód na kontakty marketingowe.

Najczęściej pojawiające się pytania

 • Czym są bonusy bez depozytu?

To bonusy bukmacherskie, przyznawane za rejestrację konta, bez konieczności wpłacania własnej kasy.

 • Co to jest freebet?

Jest to darmowy zakład, a więc najczęstszy bonus bez depozytu w zakładach bukmacherskich.

 • Którzy bukmacherzy oferują darmowe zakłady za rejestrację?

Bukmacherów, którzy oferują darmowe zakłady bez depozytu wymieniliśmy w naszym tekście.