Los Angeles Lakers – Sacramento Kings typy | 05/01

Mamy dla Ciebie na mecz Lakers – Kings typy bukmacherskie. Zobacz zapowiedź i analizy.

Lakers – Kings typy bukmacherskie za darmo

Los Angeles Lakers - Sacramento Kings

Lakersi są faworytami, ale czy na pewno?

Przed tym meczem bukmacherzy i eksperci wskazują ekipą LA Lakers jako faworytów do zwycięstwa. My nie odważymy się o Los Angeles Lakers – Sacramento Kings typy na czystą jedynkę czy dwójkę, ale zagramy handicap. Uważamy, że po dopisaniu 6.5 pkt. do wyniku Sacramento, to właśnie ta ekipa okaże się lepsza. Dlaczego? Otóż, co prawda w ostatnim meczu Lakersi ograli Kings, ale dwa wcześniejsze bezpośrednie starcia padły łupem Sacramento. Poza tym w ostatnim meczu dobrze rzucali Hield i Fox. No i wreszcie, Kings wygrali 3 z 5 ostatnich pojedynków przeciwko Lakersom, więc można stwierdzić, że rywal ten nawet im leży. Ostatnio zostali rozbici 25 punktami i teraz zrobią wszystko, żeby zmazać tę plamę.

Spodziewamy się także, że wejdą w meczu Los Angeles Lakers – Sacramento Kings typy na over 114.5 punktów w wykonaniu gości. Dlaczego? W 2 z 3 ostatnich meczy przeciwko Lakersom, Kings rzucali przynajmniej 116 punktów. Znamienne statystyki.

Gdzie oglądać Los Angeles Lakers – Sacramento Kings? O której?

Mecz rozpocznie się w nocy czasu polskiego, a pierwszy jego akcent o godzinie 4:30. Transmisję zapewnią legalni bukmacherzy. Tacy, jak chociażby STS, Betclic lub Fortuna. Warto być przed ekranem monitora czy smartfona, bo Crypto.com Arena powinna dostarczyć wielu emocji dla fanów basketu. Sprawdź również typy na kolejny dzień z NBA, Pacers – Nets.

Los Angeles Lakers Sacramento Kings typy

FAQ

  • Kogo bukmacherzy uważają za faworyta meczu?

Faworytem jest zespół Los Angeles Lakers.

  • O której godzinie początek?

4:30 czasu polskiego.